g.png

nowe horyzonty

 

NOWE HORYZONTY EDUKACJI FILMOWEJ

 

W październiku rozpoczęła się kolejna edycja ogólnopolskiego projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Uczniowie pani Radosławy Ostrowskiej biorą w nim udział już po raz czwarty. 9 października 2017 3AE oraz 3AT obejrzały w CK „Muza” film „Syn Szawła”, następnie wysłuchały ciekawej prelekcji prowadzonej przez filmoznawcę, a potem omówiły dzieło na lekcjach języka polskiego.

 

Uczniowie chętnie uczestniczą w kinowych zajęciach, ponieważ mają świadomość, iż mogą zdobytą w ten sposób wiedzę wykorzystać na egzaminie maturalnym. Poza tym jest to okazja do pokazania się z dobrej strony wychowawcy klasy (tym razem funkcję drugiego opiekuna pełniła pani Patrycja Fiszer).

 

Na gazetce ściennej przed salą 113 znajdziecie informacje zarówno o samym projekcie, jak i o filmie, który w danym miesiącu będzie w nim prezentowany. W tym roku szkolnym gazetkę prowadzi Laura Trzaskoś z 3AT.

 

Kolejna lekcja w kinie odbędzie się 15 listopada (film „Ida”).

 

mgr Radosława Ostrowska


 

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !