g.png

nowe horyzonty

 

NOWE HORYZONTY EDUKACJI FILMOWEJ

 

W październiku rozpoczęła się kolejna edycja ogólnopolskiego projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Uczniowie pani Radosławy Ostrowskiej biorą w nim udział już po raz czwarty. 9 października 2017 3AE oraz 3AT obejrzały w CK „Muza” film „Syn Szawła”, następnie wysłuchały ciekawej prelekcji prowadzonej przez filmoznawcę, a potem omówiły dzieło na lekcjach języka polskiego.

 

Uczniowie chętnie uczestniczą w kinowych zajęciach, ponieważ mają świadomość, iż mogą zdobytą w ten sposób wiedzę wykorzystać na egzaminie maturalnym. Poza tym jest to okazja do pokazania się z dobrej strony wychowawcy klasy (tym razem funkcję drugiego opiekuna pełniła pani Patrycja Fiszer).

 

Na gazetce ściennej przed salą 113 znajdziecie informacje zarówno o samym projekcie, jak i o filmie, który w danym miesiącu będzie w nim prezentowany. W tym roku szkolnym gazetkę prowadzi Laura Trzaskoś z 3AT.

 

Kolejna lekcja w kinie odbędzie się 15 listopada (film „Ida”).

 

mgr Radosława Ostrowska


 

Kalendarz Wydarzeń

Pn Sie 20
Wakacje
Wt Sie 21
Wakacje
Śr Sie 22
Wakacje
Cz Sie 23
Wakacje
Pt Sie 24
Wakacje

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !