g.png

Drogie Koleżanki i Koledzy!

 

Pragnęlibyśmy naszymi działaniami sprawić, abyście postrzegali naszą szkołę jako miejsce, gdzie każdy z Was może zdobyć wiedzę i umiejętności do dalszego życia. Nie chcemy, by były nimi agresja oraz brutalność. 

Przyłączcie się do akcji "Stop przemocy". Niech wyrazem poparcia będzie czerwony element Waszego stroju w dniu 07 października  2013 r. Ponadto  w szkole będą rozdawane czerwone nitki-bransoletki, zakładając je na rękę możecie dać świadectwo waszego sprzeciwu przeciwko szeroko pojętej przemocy.

Konstytucja RP i Kodeks karny daje nam prawo do godnego życia. Cieszmy się z wolności oraz bezpieczeństwa. Nie wytykajmy palcami tych, którzy pochylają się nad krzywdą innych. Empatia to bardzo ważna cecha człowieka. 

 

stop przemocy

 

Kamila Górska i Beata Hawrysz

 


Kalendarz Wydarzeń

Cz Maj 31
Boże Ciało
Pt Cze 01
Dzień Dziecka
Pt Cze 01
Dzień wolny
Pn Cze 04
Zebranie z rodzicami
Cz Cze 21
Pierwszy Dzień Lata

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !