g.png

KONKURSY

WYDARZENIA

CIEKAWOSTKI

NAUKA JĘZYKA FRANCUSKIEGO

PARLONSFRANÇAIS, C'EST FACILE !

 

Parlonsfrançais, c'est facile ! - un nouveau site pour apprendre le français

 

Parlonsfrançais, c'est facile ! - to nowa strona internetowa przeznaczona do poznawania i nauki języka francuskiego składająca się z krótkich filmów video przygotowana przez TV5MONDE.

 


 

FRANCUSKIF

 

Avec FrancusKIF, encouragezvosélèves à se cultiver en français !

 

Odkrywaj kulturę frankofońską z FrancusKIF!

 

Ucz się francuskiego mimochodem wraz z FrancusKIF, stronąFacebookową, na której umieszczane są najciekawsze aktualności kulturalne w języku francuskim dostępne w internecie.

 

Odkrywaj na FrancusKIF blogi komiksowe, filmy krótkometrażowe, piosenki, aktualne artykuły, seriale internetowe, skecze...oraz wiele innych ! Wszystkie materiały publikowane na tej stronie są wzbogacone o pomoce językowe ułatwiające ich zrozumienie: filmy posiadają napisy w języku francuskim( i/lub polskim), a trudne słowa i nawiązania do kultury są wytłumaczone lub przetłumaczone na język polski.

 

Ale to nie wszystko! Jesteś wiernym fanem FrancusKIF? (Śledzisz FrancusKIF na bieżąco?) Będziesz mógł wygrać prezenty, biorąc udział w grach i konkursach, regularnie publikowanych na naszej stronie.

 

Nie przepadasz za Facebookiem? Nie masz czasu, żeby śledzić naszą stronę? Niczego nie przegapisz! Zapisz się mailowo na newsletter!

 

Co 15 dni podsumowanie publikacji ze strony FrancusKIF zostanie przesłane mailem.

 

 

Wróć

Kalendarz Wydarzeń

Pn Sie 20
Wakacje
Wt Sie 21
Wakacje
Śr Sie 22
Wakacje
Cz Sie 23
Wakacje
Pt Sie 24
Wakacje

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !