g.png

 WYKAZ NAUCZYCIELI

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 

  

Lp. Nauczyciel Przedmioty
 1 Bartkowska Anna Język angielski
 2 Borek Jolanta Bibliotekarz
 3 Dominiczak Edyta Przedmioty zawodowe
 4 Droździak Agnieszka Język niemiecki, język angielski
 5 Dudek Bogdan Geografia
 6 Fiszer Patrycja Przedmioty zawodowe
 7 Gelczuk Mariusz Wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
 8 Gębka Beata Historia
 9 Grodzka Joanna Historia, geografia
 10 Górska Kamila Pedagog
 11 Hawrysz Beata Pedagog
 12 Jakubowska-Szynal Izabela Język niemiecki
 13 Jaszczyszyn Maria Przedmioty zawodowe
 14 Jaszek Wiesław Matematyka, informatyka, fizyka
 15 Ks. Janicki Andrzej Religia
 16 Ks. Konieczny Damian Religia
 17 Józefowski Grzegorz Religia
 18 Jurasik Joanna Przedmioty zawodowe
 19 Kaliska - Drozd Magdalena Przedmioty zawodowe
 20 Kazimierczyk Jacek Wychowanie fizyczne
 21 Koperniak Anita Wychowanie fizyczne
 22 Kotlińska Elżbieta Przedmioty zawodowe, historia, WOS, prawo
 23 Kozber Daniel Wychowanie fizyczne
 24 Kozicka-Dygdałowicz Magdalena Przedmioty zawodowe
 25 Kozłowski Arkadiusz Fizyka
 26 Kruczek Katarzyna Przedmioty zawodowe
 27 Kruk Inga Język niemiecki, język angielski
 28 Lubos Justyna Wychowanie fizyczne
 29 Łata Agnieszka Matematyka
 30 Madej Barbara Biologia, przedmioty zawodowe
 31 Mazur Agnieszka Przedmioty zawodowe
 32 Nowak Agnieszka Przedmioty zawodowe
 33 Ostaszewska-Kozber Magdalena Język angielski
 34 Ostrowska Radosława Język polski, WOK
 35 Pęksa Ireneusz Chemia
 36 Plust Jolanta Język angielski
 37 Politowicz Joanna Język niemiecki, przedmioty zawodowe, etyka
 38 Przygoda Jolanta Geografia
 39 Sawczuk Jacek Wychowanie fizyczne
 40 Serwa Wioletta Przedmioty zawodowe
 41 Stecki Grzegorz Matematyka, informatyka
 42 Sułkowicz Łukasz Historia
 43 Szponarska Joanna Przedmioty zawodowe
 44 Szumczyk Iwona Matematyka
 45 Tybinka Joanna Język angielski
 46 Tyrpak Joanna Bibliotekarz, doradca zawodowy
 47 Vantsa Jan Język angielski
 48 Wałęcka Dorota Przedmioty zawodowe
 49 Waśniewska Ewa Przedsiębiorczość, WOK, przedmioty zawodowe
 50 Wierzbicka Małgorzata Przedmioty zawodowe
 51 Wiśniewska Barbara Przedmioty zawodowe
 52 Wiśniewska Iwona Przedmioty zawodowe
 53 Wydra Kamila Język angielski
 54 Zielska Monika Język polski
 55 Ziemieńczuk Jolanta Język polski
 56 Zioło Beata Przedmioty zawodowe
 57 Żukrowska-Witek Anna Przedmioty zawodowe

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Wt Paź 17
Praktyka 2AT
Śr Paź 18
Praktyka 2AT
Cz Paź 19
Praktyka 2AT
Pt Paź 20
Praktyka 2AT
So Paź 21
Praktyka 2AT

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !