KONKURS „PREWENCJA TEATRALNA” – ZDOBYLIŚMY III MIEJSCE !!!

Uczniowie klasy 2 HF pod opieką pani Beaty Hawrysz, Magdaleny Kaliskiej-Drozd oraz Kamili Górskiej

wzięli udział w Konkursie Prewencja Teatralna organizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Lubinie

we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Lubinie, Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Lubinie.

Celem konkursu było zwiększenie świadomości młodzieży z zakresu otaczających ich zagrożeń.

Nasze koleżanki i koledzy nagrali film profilaktyczny mający na celu przeciwdziałać uzależnieniu od papierosów.

Następnie komisja konkursowa zadecydowała o przejściu Naszej Szkoły do ścisłego finału.

W dniu 24 kwietnia 2018 roku w sali kinowej CK „Muza” w Lubinie zdobyliśmy III miejsce.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, mamy nadzieję, że i Wam się spodoba,

a skala zjawiska uzależnienia od nikotyny chodź trochę zmaleje.

FILM pt. "UZALEŻNIENIA"

narrator: Magdalena Lubczyk

scenarzysta: Katarzyna Pazdur

operator/ montażysta: Maciej Żerebecki