SUKCES NASZYCH GASTRONOMÓW

czapka kucharzaW październiku 2015r. czworo uczniów z klasy 2 AG kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych: Aleksandra Krupa, Paulina Marzec, Dawid Kuter oraz Kornel Kwiatkowski wzięło udział w konkursie "Mein Beruf ist spitze!" zorganizowanym przez Goethe-Institut w Krakowie i Warszawie. Celem powyższego konkursu było popularyzowanie nauki języka obcego zawodowego oraz kształcenia zawodowego. Zadaniem uczestników konkursu było nagranie maksymalnie dwuminutowego filmu, w którym używając minimum 250 niemieckich słów opowiedzą o swoim przyszłym zawodzie.

Opiekunami naszych uczniów była pani Izabela Jakubowska - Szynal - nauczyciel języka niemieckiego oraz pani Dorota Wałęcka - nauczyciel przedmiotu pracownia gastronomiczna. Konkurs "Mein Beruf ist spitze!" miał zasięg ogólnopolski i uczestniczyło w nim aż 131 szkół. Film uczniów naszej szkoły bardzo spodobał się jury.

W podziękowaniu za udział w konkursie oraz duże zaangażowanie uczestnicy oraz opiekunowie uhonorowani zostali pamiątkowymi dyplomami.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU !

mgr Izabela Jakubowska-Szynal