TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ  - PRZEMKÓW 2017

W dniu 29 września 2017 nasza reprezentacja chłopców wygrała turniej piłki nożnej w Przemkowie,

pokonując drużyny z Głogowa, Przemkowa i Chocianowa.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Marcin Sowiecki - gratulujemy!

Do Lubina chłopcy przywieźli okazały puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Przemkowa, dyplom, piłkę i mnóstwo pozytywnych wrażeń :)

Trenerem drużyny był Pan Daniel Kozber.

Dziękujemy za fantastyczne zawody w Waszym wykonaniu, za emocje, determinację,

zaangażowanie i walkę fair play w każdym meczu.

• turniej_piłki_nożnej_Przemków_a
  • podziękowanie_dla_trenera_a

mgr Daniel Kozber

FINAŁ POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Nasze reprezentacyjne drużyny dziewcząt i chłopców zajęły III miejsca

w Finale Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Opiekunami drużyn byli Pan Jacek Kazimierczyk i Pan Jacek Sawczuk.

• biegi_przełajowe_dziewczat_a
  • biegi_przełajowe_chłopców_a

BRĄZOWY MEDAL DLA NASZYCH UCZENNIC!

Nasze uczennice zdobyły III miejsce w Dolnośląskiej Licealiadzie Młodzieży w Futsalu.

Finał rozgrywek odbył się w sali gimnastycznej RCS przy ul. KEN.

Artykuł prasowy:

G R A T U L U J E M Y !!!!

MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU - 2014

fot.Agata Kawicka W naszej szkole, dnia 29 stycznia odbyły się kolejne zawody pływackie., co wywołało niemałe emocje. W zawodach wzięło udział sześć szkół: Zespół Szkół nr 1 w Lubinie, II Liceum Ogólnokształcące w Lubinie, I Liceum Ogólnokształcące w Lubinie, Zespół Szkół nr 2 w Lubinie, V Liceum Ogólnokształcące w Lubinie oraz Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Lubinie.

O godzinie 9.00 ruszyły zapisy zawodników na listy startowe. Rozgrzewka zaczęła się o godzinie 9.15, zawodnicy pełni determinacji rozgrzewali mięśnie, by w trakcie zawodów nie doznać kontuzji. Oficjalne otwarcie zawodów odbyło się o godzinie 9.30. Prowadząca poinformowała wszystkich zebranych z organizacją zawodów. Przedstawiła plan kiedy odbędą się pierwsze starty. Po otwarciu przyszła pora na pierwszą rywalizację. Cały basen został wypełniony wspaniałą atmosferą, zgotowaną przez doping, jedynych w swoim rodzaju kibiców. Mimo rywalizacji pomiędzy zawodnikami dało się zauważyć wielki szacunek. Posyłali w swoją stronę serdeczne uśmiechy. Uściśnięcie ręki po zakończeniu swojego startu, było tylko jednym z wielu elementów serdeczności naszej drużyny. Każdy zawodnik mógł się poczuć wyjątkowo, dzięki wspaniałej organizacji. Zawody to nie tylko chęć rywalizacji, ale także zabawa. Nasza szkoła miała swoich przedstawicieli. Sukcesem okazała się sztafeta chłopców, jest to wielkie wyróżnienie dla samych zawodników, ale również dla wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Dzięki woli do walki, pełnego zdeterminowania i oczywiście nadziei na zdobycie pucharu, naszej drużynie udało się wywalczyć czwarte miejsce. Jest to ogromny sukces, który cieszy. Chłopcy usatysfakcjonowani swoim osiągnięciem, mówią, że w przyszłym roku dadzą z siebie jeszcze więcej. Zapewniają Nas, kibiców, że kolejne zawody będą również emocjonujące.

Liczymy na dalsze sukcesy sportowe.

Zdjęcia zostały wykonane przez uczniów kl. 2 AF, pod opieką pani B. Zioło

Ewa Furtak

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - 2014

kamila walasek 2Mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej dziewcząt odbyły się w II Liceum Ogólnokształcącym w Lubinie w dn. 22.01.2014 r. Zespół Szkół Nr 2 w  Lubinie 7 stycznia 2014 r. wygrał swoją grupę eliminacyjną. W turnieju finałowym najpierw wygrał z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych 2:0 w setach oraz po zaciętych bojach 2:1 z I Liceum Ogólnokształcącym, a na koniec 2:1 z II Liceum Ogólnokształcącym. Nasze dziewczyny zajęły I miejsce w powiecie, co jest największym sukcesem Naszej Szkoły, a tym wynikiem nawiązały do osiągnięć naszej drużyny chłopców. Zespół dziewcząt 6 lutego 2014 r. będzie startował na podstrefie i będzie organizatorem podstrefy w piłce siatkowej dziewczyn.

Zwycięski mecz uwiecznili na zdjęciach uczniowie kl. 2 AF, pod opieką nauczycieli B. Zioło i E. Kotlińskiej

mgr Elżbieta Kotlińska

IX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W KARATE FUDOKAN - WARSZAWA

Uczeń naszej szkoły, Eryk Adamek osiągnął godny podziwu sukces:

zajął I miejsce w konkurencji „Kumite wagowe”

w IX Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Karate FUDOKAN 13 kwietnia 2013.

Jest to kolejny sukces Eryka, który zdobywa tytuły także na arenie międzynarodowej.

• DYPLOM1