PRAKTYKA W AUSTRII

Od roku szkolnego 2013/2014 uczniowie klas branży turystycznej mają możliwość odbycia praktyk w Austrii.

Jest to możliwe dzięki współpracy szkoły z Zespołem ds. EURES w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Jeleniej Górze. Praktyki realizowane są w ramach projektu prowadzonego przez Zespół Eures „Praktyki w Austrii dla najlepszych".

EDYCJA 2014

Philip z klasy III HT miał możliwość odbycia praktyki w Austrii, w tym roku kolejni uczniowie będą starać się o tak atrakcyjną praktykę.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji Philipa

Kliknij w ikonkę window fullscreen 1 128 w prawym dolnym rogu, aby włączyć tryb pełnoekranowy.

EDYCJA 2015

W tym roku szkolnym 2014/2015 w projekcie "Praktyki w Austrii dla najlepszych" wzięło udział 4 uczniów.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji z pobytu w Austrii przygotowanej przez uczestników projektu.

EDYCJA 2017

Od stycznia do marca 2017 roku, Wiola Bajer i Dawid Kuter z kl. III AG odbyli sześciotygodniowe, płatne praktyki u austriackich pracodawców  w ramach projektu "Praktyki w Austrii dla najlepszych".

Praktyki organizowane są we współpracy z Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędem Pracy we Wrocławiu.

Wt Paź 17
Śr Paź 18