g.png

OPIEKUNOWIE

mgr Magdalena Ostaszewska-Kozber

mgr Kamila Wydra

 

 

PRZEWODNICZĄCY

Kamil Denis - 1 AL

 

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

Konrad Dorożyński - 3 HA

 

SKARBNIK

Weronika Piastowska - 2 EL

 

REGULAMIN

Pobierz plik word

» Regulamin SU

» Aneks do regulaminu

AKCJE

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W listopadzie w naszej szkole została zorganizowana zbiórka pieniędzy na zakup pluszowych misiów, które zostały przekazane dzieciom przebywającym na oddziale dziecięcym w Szpitalu przy ul. Bema w Lubinie.

Wszystkim klasom, które wzięły udział w zbiórce serdecznie dziękujemy!!!

 

  • dzień pluszowego misia

CZAPKA MIKOŁAJA

Uczniowie naszej szkoły przygotowali paczki mikołajowe dla dzieci z Domu Samotnej Matki w Ścinawie. Paczki zostaną przekazane 06.12.2013. Dziękujemy za ofiarność i zachęcamy do dalszego wspierania inicjatyw Samorządu Uczniowskiego.

  • paczki mikołajowe 2

WYDARZENIA

DZIEŃ NAUCZYCIELA

Dnia 11.10.2013 uczniowie naszej szkoły zorganizowali uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny, przygotowali poczęstunek i skromne upominki dla wszystkich pracowników szkoły. Dla każdego nauczyciela przygotowali również pamiątkowe dyplomy. Ponadto wybrano Najsympatyczniejszą Nauczycielkę i Najsympatyczniejszego Nauczyciela.

 

Dziękujemy za wasze zaangażowanie!

galeria sz

OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

W dniu 03.12.2013 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach Dnia Osób Niepełnosprawnych organizowanych przez Specjalny  Ośrodek Szkolno – Wychowawczy  w Szklarach Górnych oraz Galerię Cuprum Arena.  Uczeń klasy 3 A TL Karol Głąb przygotował przestrzennego anioła, który został zaprezentowany podczas uroczystości. Uczestnicy imprezy wzięli udział w przemarszu, pokazie „Tańca z ogniami” oraz w licznych zabawach i występach artystycznych.

  • Karol Głąb

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !