g.png

OPIEKUNOWIE

mgr Magdalena Ostaszewska-Kozber

mgr Kamila Wydra

 

 

PRZEWODNICZĄCY

Kamil Denis - 1 AL

 

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

Konrad Dorożyński - 3 HA

 

SKARBNIK

Weronika Piastowska - 2 EL

 

REGULAMIN

Pobierz plik word

» Regulamin SU

» Aneks do regulaminu

AKCJE

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W listopadzie w naszej szkole została zorganizowana zbiórka pieniędzy na zakup pluszowych misiów, które zostały przekazane dzieciom przebywającym na oddziale dziecięcym w Szpitalu przy ul. Bema w Lubinie.

Wszystkim klasom, które wzięły udział w zbiórce serdecznie dziękujemy!!!

 

  • dzień pluszowego misia

CZAPKA MIKOŁAJA

Uczniowie naszej szkoły przygotowali paczki mikołajowe dla dzieci z Domu Samotnej Matki w Ścinawie. Paczki zostaną przekazane 06.12.2013. Dziękujemy za ofiarność i zachęcamy do dalszego wspierania inicjatyw Samorządu Uczniowskiego.

  • paczki mikołajowe 2

WYDARZENIA

DZIEŃ NAUCZYCIELA

Dnia 11.10.2013 uczniowie naszej szkoły zorganizowali uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny, przygotowali poczęstunek i skromne upominki dla wszystkich pracowników szkoły. Dla każdego nauczyciela przygotowali również pamiątkowe dyplomy. Ponadto wybrano Najsympatyczniejszą Nauczycielkę i Najsympatyczniejszego Nauczyciela.

 

Dziękujemy za wasze zaangażowanie!

galeria sz

OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

W dniu 03.12.2013 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach Dnia Osób Niepełnosprawnych organizowanych przez Specjalny  Ośrodek Szkolno – Wychowawczy  w Szklarach Górnych oraz Galerię Cuprum Arena.  Uczeń klasy 3 A TL Karol Głąb przygotował przestrzennego anioła, który został zaprezentowany podczas uroczystości. Uczestnicy imprezy wzięli udział w przemarszu, pokazie „Tańca z ogniami” oraz w licznych zabawach i występach artystycznych.

  • Karol Głąb

Kalendarz Wydarzeń

Wt Lip 17
Wakacje
Śr Lip 18
Wakacje
Cz Lip 19
Wakacje
Pt Lip 20
Wakacje
So Lip 21
Wakacje

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !