OPIEKUNOWIE

» Aneks do regulaminu

AKCJE

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W listopadzie w naszej szkole została zorganizowana zbiórka pieniędzy na zakup pluszowych misiów, które zostały przekazane dzieciom przebywającym na oddziale dziecięcym w Szpitalu przy ul. Bema w Lubinie.

Wszystkim klasom, które wzięły udział w zbiórce serdecznie dziękujemy!!!

• dzień pluszowego misia

CZAPKA MIKOŁAJA

Uczniowie naszej szkoły przygotowali paczki mikołajowe dla dzieci z Domu Samotnej Matki w Ścinawie. Paczki zostaną przekazane 06.12.2013. Dziękujemy za ofiarność i zachęcamy do dalszego wspierania inicjatyw Samorządu Uczniowskiego.

• paczki mikołajowe 2

DZIEŃ NAUCZYCIELA

Dnia 11.10.2013 uczniowie naszej szkoły zorganizowali uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny, przygotowali poczęstunek i skromne upominki dla wszystkich pracowników szkoły. Dla każdego nauczyciela przygotowali również pamiątkowe dyplomy. Ponadto wybrano Najsympatyczniejszą Nauczycielkę i Najsympatyczniejszego Nauczyciela.

Dziękujemy za wasze zaangażowanie!

OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

W dniu 03.12.2013 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach Dnia Osób Niepełnosprawnych organizowanych przez Specjalny  Ośrodek Szkolno – Wychowawczy  w Szklarach Górnych oraz Galerię Cuprum Arena.  Uczeń klasy 3 A TL Karol Głąb przygotował przestrzennego anioła, który został zaprezentowany podczas uroczystości. Uczestnicy imprezy wzięli udział w przemarszu, pokazie „Tańca z ogniami” oraz w licznych zabawach i występach artystycznych.

• Karol Głąb