SPOTKANIE Z PREZESEM KLUBU WYSOKOGÓRSKIEGO W LUBINIE

KW LubinW dniu 07.12.2017 r. klasa 1 AT uczestniczyła w spotkaniu z Panem Janem Dudarowskim, Prezesem Klubu Wysokogórskiego w Lubinie. Uczniowie mieli okazję wysłuchać prelekcji "Bezpieczne góry jesienią i zimą - zagrożenia w górach, sposoby ich unikania i zasady postępowania w razie wypadku w górach". Celem spotkania było propagowanie kultury turystyki górskiej, zapoznanie uczniów z formami spędzania czasu wolnego, kształtowanie postaw ekologicznych oraz poszerzenie wiedzy na temat bezpieczeństwa w górach.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Klubu: http://www.klubwysokogorski.lubin.pl/

mgr Jolanta Przygoda

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

12Uczniowie z klasy 2 AT wraz z opiekunami panią Jolantą Przygodą oraz Magdaleną Dygdałowicz uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia. Impreza turystyczna miała charakter integracyjno – krajoznawczy. Młodzież spędziła aktywnie czas w Parku Trampolin GOJUMP, rozwiązywała zagadki, by wydostać się z pokoju w jak najkrótszym czasie - escape room, uczestniczyła w Jarmarku Bożonarodzeniowym oraz zwiedzała stolicę Dolnego Śląska.

mgr Magdalena Kozicka-Dygdałowicz

ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ....

świąteczny stół4 grudnia 2017 r. w Cuprum Arena Lubin odbyły się warsztaty nakrywania stołów bożonarodzeniowych, podczas których uczennice z klasy czwartej Technikum Hotelarstwa wraz z nauczycielem Panią Magdaleną Kaliską-Drozd przeprowadziły lekcje nakrywania stołów dla klientów galerii. Najpierw jednak samodzielnie musiały stworzyć aranżację bożonarodzeniową wykorzystując asortyment w sklepie DUKA i HOME AND YOU z zachowaniem zasad poznanych na zajęciach lekcyjnych.

Jeśli jesteście ciekawi, jak na żywo wyglądają nakryte przez nas stoły zapraszamy na parter w Galerii Cuprum Arena Lubin.​

• cuprum_arena_2

FILMIK