g.png

MIĘDZYNARODOWE TARGI TURYSTYCZNE - POZNAŃ 2013

 

tour-salon 201318 października 2013 r. uczniowie klas turystycznych, hotelarskich oraz gastronomicznych wraz z opiekunami panią Edytą Dominiczak, panią Magdaleną Dygdałowicz oraz panem Grzegorzem Józefowskim uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Turystycznych Tour Salon w Poznaniu. Wycieczka zorganizowana była w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego „Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II” Priorytet IX-Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Działanie 9.2-Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

Targi TOUR SALON co roku gromadzą na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wystawców z kilkudziesięciu krajów oraz wielotysięczną publiczność - zarówno profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych, szukających pomysłów na ciekawe spędzanie wolnego czasu. Targi są miejscem szerokiej prezentacji krajów, regionów, najnowszych ofert i atrakcji turystycznych, a także spotkań biznesowych i nawiązywania nowych kontaktów handlowych wśród przedstawicieli branży.

W TOUR SALONIE udział wzięli przedstawiciele wszystkich polskich i wielu zagranicznych regionów, narodowe ośrodki promocji turystycznej, touroperatorzy, gestorzy bazy noclegowej, wydawnictwa i portale internetowe.

W tym roku odbywały się po raz 23. Uczestniczyło w nich 669 wystawców z 44. Krajem partnerskim targów było Japonia – niezwykły i tajemniczy kraj kwitnącej wiśni.

 

mgr Magdalena Dygdałowicz


 

Kalendarz Wydarzeń

So Sie 18
Wakacje
N Sie 19
Wakacje
Pn Sie 20
Wakacje
Wt Sie 21
Wakacje
Śr Sie 22
Wakacje

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !