g.png

O JAPONII W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

 

3W odpowiedzi na duże zainteresowanie naszych uczniów kulturą Japonii, biblioteka szkolna zorganizowała spotkanie wszystkich chętnych, pasjonujących się Dalekim Wschodem. Uczniowie dzielili się swoimi fascynacjami, głównie słynnymi komiksami japońskimi, mangami. Tamara Podkańska z klasy III A LO opowiadała o swojej znajomości z Japonką, nauce tego języka i pisma. Imprezie towarzyszyła wystawa mang wykonanych przez Annę Wysocką z klasy I FT, komiksów japońskich kolekcjonowanych przez Edytę Kureń z klasy I AG oraz innych gadżetów. Uczniowie chętnie przebierali się w jukaty i stroje związane z anime. Spotkaniu towarzyszyła przemiła atmosfera, uczestnicy mogli skosztować jednej z japońskich potraw, przygotowanych także przez Edytę.

 

 

 

galeria sz

mgr Joanna Kruszczak i mgr Jolanta Borek


 

Kalendarz Wydarzeń

Cz Maj 31
Boże Ciało
Pt Cze 01
Dzień Dziecka
Pt Cze 01
Dzień wolny
Pn Cze 04
Zebranie z rodzicami
Cz Cze 21
Pierwszy Dzień Lata

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !