g.png

PROMOWANIE TRZEŹWOŚCI NA DRODZE

 

trzezwosc-logoNasza młodzież, 10 lutego uczestniczyła w Programie Promowania Trzeźwości na Drodze, który ma na celu uświadomienie, jak niebezpieczny jest kierowca prowadzący pojazd po spożyciu alkoholu.

 

Uczniowie, po założeniu specjalnych alkogogli, mogli na symulatorach i urządzeniu do mierzenia refleksu, sami przekonać się, jak człowiek zachowuje się, prowadząc samochód w stanie nietrzeźwości. Symulatory te są bardzo popularne na rynku, wykorzystywane są przez polskich oraz zagranicznych rajdowców i sportowców.

 

Spotkanie zostało zorganizowane przez pedagogów szkolnych - p.Beatę Hawrysz i p.Kamilę Górską.

 

Więcej informacji na temat programu: http://www.trzezwinadrodze.pl/

 

galeria sz

mgr Joanna Kruszczak i mgr Jolanta Borek


 

Kalendarz Wydarzeń

Pn Cze 25
Wakacje
Wt Cze 26
Wakacje
Śr Cze 27
Wakacje
Cz Cze 28
Wakacje
Pt Cze 29
Wakacje

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !