g.png

PROMOWANIE TRZEŹWOŚCI NA DRODZE

 

trzezwosc-logoNasza młodzież, 10 lutego uczestniczyła w Programie Promowania Trzeźwości na Drodze, który ma na celu uświadomienie, jak niebezpieczny jest kierowca prowadzący pojazd po spożyciu alkoholu.

 

Uczniowie, po założeniu specjalnych alkogogli, mogli na symulatorach i urządzeniu do mierzenia refleksu, sami przekonać się, jak człowiek zachowuje się, prowadząc samochód w stanie nietrzeźwości. Symulatory te są bardzo popularne na rynku, wykorzystywane są przez polskich oraz zagranicznych rajdowców i sportowców.

 

Spotkanie zostało zorganizowane przez pedagogów szkolnych - p.Beatę Hawrysz i p.Kamilę Górską.

 

Więcej informacji na temat programu: http://www.trzezwinadrodze.pl/

 

galeria sz

mgr Joanna Kruszczak i mgr Jolanta Borek


 

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !