g.png

MITYNG PROFILAKTYCZNY

 

stop narkotykom 3 300x30018 listopada 2015r. odbyło się spotkanie uczniów z Andrzejem Sową, byłym narkomanem, który głosi świadectwo nawrócenia i prowadzi programy profilaktyki uzależnień wśród młodzieży.

Mityng jest propagowany przez Urząd Miasta Lubin za pośrednictwem MOPS, dział profilaktyki, analiz i projektów.

Celem spotkania było wyposażenie młodzieży w niezbędna wiedzę dotyczącą niebezpieczeństw związanych z używaniem substancji psychoaktywnych i tzw. dopalaczy, sposobów wchodzenia w uzależnienie, destrukcyjnej dynamiki uzależnienia i jego skutków, sposobów radzenia sobie z sytuacjami stresowymi, podstawowych umiejętności potrzebnych do uniknięcia kontaktu z narkotykami oraz konsekwencji prawnych używania i posiadania narkotyków.

 

Koordynatorem spotkania była Pani Beata Hawrysz - pedagog.

 

Wywiady z Andrzejem Sową:

 

» "Andrzej Sowa: Byłem daleko od Boga, kiedy w pięć minut uzdrowił mnie z potężnego heroinowego głodu"

» "Andrzej Sowa - Drugie życie - Świadectwo"

 


 

Kalendarz Wydarzeń

Pn Cze 25
Wakacje
Wt Cze 26
Wakacje
Śr Cze 27
Wakacje
Cz Cze 28
Wakacje
Pt Cze 29
Wakacje

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !