g.png

AKCJA PROFILKTYCZNA "ROAD SHOW"

 

zwolnijZespół Profilaktyki Społecznej Komeny Powaitowej Policji w Lubinie realizuje szereg programów z z akresu przeciwdziałania i zapobiegania problemom społecznym. Jednym  z nich jest bezpieczeństwo na drogach. W związku z tym 13 października 2016 roku w Centrum Kultury "Muza" w Lubinie zorganizowano akcję profilaktyczną pt. "Road Show", której celem jest dotarcie do jak największej liczby młodzieży - szokując. Uczestniczący w nim młodzi ludzie oglądali filmy i zdjęcia z wypadków (niektóre bardzo drastyczne), a przede wszystkim wysłuchali osobistych realcji osób, które na co dzień stykają się z ich ofiarami lub straciły w nich swoich bliskich. Modzież na własne oczy mogła zobaczyć skutki brawury na drodze, co na pewno zostało na długo w ich pamięci.

 

Koordynatorem tego spotkania była p. Beata Hawrysz - pedagog.

Klasy biorące udział w akcji: I AT, II AT, II AE.

 

Więcej na temat akcji:

artykuł  "Zafundowali młodzieży terapię szokową"

film "LUBIN. Road show z udziałem młodzieży"

 


 

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !