g.png

AKCJA PROFILKTYCZNA "ROAD SHOW"

 

zwolnijZespół Profilaktyki Społecznej Komeny Powaitowej Policji w Lubinie realizuje szereg programów z z akresu przeciwdziałania i zapobiegania problemom społecznym. Jednym  z nich jest bezpieczeństwo na drogach. W związku z tym 13 października 2016 roku w Centrum Kultury "Muza" w Lubinie zorganizowano akcję profilaktyczną pt. "Road Show", której celem jest dotarcie do jak największej liczby młodzieży - szokując. Uczestniczący w nim młodzi ludzie oglądali filmy i zdjęcia z wypadków (niektóre bardzo drastyczne), a przede wszystkim wysłuchali osobistych realcji osób, które na co dzień stykają się z ich ofiarami lub straciły w nich swoich bliskich. Modzież na własne oczy mogła zobaczyć skutki brawury na drodze, co na pewno zostało na długo w ich pamięci.

 

Koordynatorem tego spotkania była p. Beata Hawrysz - pedagog.

Klasy biorące udział w akcji: I AT, II AT, II AE.

 

Więcej na temat akcji:

artykuł  "Zafundowali młodzieży terapię szokową"

film "LUBIN. Road show z udziałem młodzieży"

 


 

Kalendarz Wydarzeń

Pn Cze 25
Wakacje
Wt Cze 26
Wakacje
Śr Cze 27
Wakacje
Cz Cze 28
Wakacje
Pt Cze 29
Wakacje

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !