g.png

KONFERENCJA - „RACHUNKOWOŚĆ W PRAKTYCE”

 

SKWP 11027 października uczennice z klasy 2EL (część ekonomiczna) wzięły udział w konferencji pt. „Rachunkowość w praktyce” zorganizowanej przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce w 110 lecie działalności społeczno-zawodowych organizacji księgowych na ziemiach polskich. Odbyła się ona w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy. W pierwszej części konferencji uczennice wysłuchały bardzo interesującego wykładu o uproszczeniach w polskim prawie bilansowym Joanny Dadacz - Dyrektora Departamentu Rachunkowości i Rewizji Finansowej Ministerstwa Finansów, a następnie wykładu o rachunkowości sektora finansów publicznych dr Bożeny Rudnickiej z Wydziału Nauk Technicznych i Ekonomicznych, PWSZ im.Witelona w Legnicy.

 

Zdjęcia ze spotkania:

» http://e-legnickie.pl/wiadomosci-z-regionu/legnica/12675-w-ksiegowych-jest-moc-i-wiedza-foto

» http://legnica.naszemiasto.pl/tag/rachunkowosc-w-praktyce.html

 

  • konferencja_księgowych

mgr Joanna Szponarska


 

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !