g.png

KONFERENCJA - „RACHUNKOWOŚĆ W PRAKTYCE”

 

SKWP 11027 października uczennice z klasy 2EL (część ekonomiczna) wzięły udział w konferencji pt. „Rachunkowość w praktyce” zorganizowanej przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce w 110 lecie działalności społeczno-zawodowych organizacji księgowych na ziemiach polskich. Odbyła się ona w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy. W pierwszej części konferencji uczennice wysłuchały bardzo interesującego wykładu o uproszczeniach w polskim prawie bilansowym Joanny Dadacz - Dyrektora Departamentu Rachunkowości i Rewizji Finansowej Ministerstwa Finansów, a następnie wykładu o rachunkowości sektora finansów publicznych dr Bożeny Rudnickiej z Wydziału Nauk Technicznych i Ekonomicznych, PWSZ im.Witelona w Legnicy.

 

Zdjęcia ze spotkania:

» http://e-legnickie.pl/wiadomosci-z-regionu/legnica/12675-w-ksiegowych-jest-moc-i-wiedza-foto

» http://legnica.naszemiasto.pl/tag/rachunkowosc-w-praktyce.html

 

  • konferencja_księgowych

mgr Joanna Szponarska


 

Kalendarz Wydarzeń

N Cze 24
Wakacje
Pn Cze 25
Wakacje
Wt Cze 26
Wakacje
Śr Cze 27
Wakacje
Cz Cze 28
Wakacje

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !