g.png

ANIMACJE CZASU WOLNEGO - MODELOWANIE BALONÓW

 

„Połączenie sił to początek.

Pozostanie razem to postęp.

Wspólna praca to sukces”

Henry Ford

 

26 października 2017 r. odbyły się kolejne warsztaty animacji czasu wolnego. Tym razem animatorzy wzięli udział w zajęciach poświęconych modelowaniu balonów oraz pogłębili wiedzę z zakresu zabaw integracyjnych. Podczas warsztatów młodzież uczyła się jak poprzez zabawę i aktywność fizyczną w ciekawy sposób zagospodarować czas wolny różnych grup wiekowych.  Czwartkowe spotkania należą do wyjątkowych dzięki niezwykłym uczniom, którzy wykazują się ogromną kreatywnością.

 

galeria sz

mgr Magdalena Kozicka-Dygdałowicz


 

Kalendarz Wydarzeń

N Cze 24
Wakacje
Pn Cze 25
Wakacje
Wt Cze 26
Wakacje
Śr Cze 27
Wakacje
Cz Cze 28
Wakacje

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !