g.png

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ LUDZI STARSZYCH

 

seniorzy5 października 2017 wolontariusze ZS nr 2 z klas 1AG, 1HA, 2AG, 1BL wraz z opiekunem panią Radosławą Ostrowską włączyli się do organizacji obchodów Międzynarodowego Dnia Ludzi Starszych. Przygotowali słodki poczęstunek (upiekli przepyszne ciasta), z zaangażowaniem pomagali pracownikom „Szarotki” w organizacji imprezy a także - aby umilić wszystkim świętującym czas - zaprezentowali swoje uzdolnienia muzyczne i taneczne. Udało się również nakłonić do współpracy Karolinę i Jana Jagodzińskich, małżeństwo ze studia tańca Origin Of, z którym zatańczyły dziewczyny: Weronika Rezler (3AT) i Magdalena Dereczenik (4HF) z zespołu Paragraf Crew.

 

 

galeria sz

mgr Radosława Ostrowska


 

Kalendarz Wydarzeń

Wt Lip 17
Wakacje
Śr Lip 18
Wakacje
Cz Lip 19
Wakacje
Pt Lip 20
Wakacje
So Lip 21
Wakacje

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !