g.png

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ LUDZI STARSZYCH

 

seniorzy5 października 2017 wolontariusze ZS nr 2 z klas 1AG, 1HA, 2AG, 1BL wraz z opiekunem panią Radosławą Ostrowską włączyli się do organizacji obchodów Międzynarodowego Dnia Ludzi Starszych. Przygotowali słodki poczęstunek (upiekli przepyszne ciasta), z zaangażowaniem pomagali pracownikom „Szarotki” w organizacji imprezy a także - aby umilić wszystkim świętującym czas - zaprezentowali swoje uzdolnienia muzyczne i taneczne. Udało się również nakłonić do współpracy Karolinę i Jana Jagodzińskich, małżeństwo ze studia tańca Origin Of, z którym zatańczyły dziewczyny: Weronika Rezler (3AT) i Magdalena Dereczenik (4HF) z zespołu Paragraf Crew.

 

 

galeria sz

mgr Radosława Ostrowska


 

Kalendarz Wydarzeń

Śr Lis 01
Dzień wolny
Śr Lis 01
Wszystkich Świętych
Cz Lis 02
Zaduszki
So Lis 11
Narodowe Święto Niepodległości
Pn Gru 04
Zebranie z rodzicami

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !