g.png

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ LUDZI STARSZYCH

 

seniorzy5 października 2017 wolontariusze ZS nr 2 z klas 1AG, 1HA, 2AG, 1BL wraz z opiekunem panią Radosławą Ostrowską włączyli się do organizacji obchodów Międzynarodowego Dnia Ludzi Starszych. Przygotowali słodki poczęstunek (upiekli przepyszne ciasta), z zaangażowaniem pomagali pracownikom „Szarotki” w organizacji imprezy a także - aby umilić wszystkim świętującym czas - zaprezentowali swoje uzdolnienia muzyczne i taneczne. Udało się również nakłonić do współpracy Karolinę i Jana Jagodzińskich, małżeństwo ze studia tańca Origin Of, z którym zatańczyły dziewczyny: Weronika Rezler (3AT) i Magdalena Dereczenik (4HF) z zespołu Paragraf Crew.

 

 

galeria sz

mgr Radosława Ostrowska


 

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !