g.png

CZY WIESZ, JAK ZACHOWAĆ SIĘ PODCZAS POŻARU…?

 

Logo pspPodstawowe zasady ewakuacji pożarowej, zapoznanie się z wyposażeniem i uzbrojeniem osobistym strażaka, obsługa gaśnicy to elementy wykładu, w którym uczestniczyliśmy dnia 28 października 2017 roku z wychowawczynią Panią Magdaleną Kaliską- Drozd w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubinie. Zajęcia przeprowadził czynny strażak- młodszy aspirant Abram Konrad. Podczas zajęć mogliśmy zobaczyć jak wyglądają przygotowania do wyjazdu na wezwanie, przymierzyć sprzęt strażacki i zapoznać się z podstawowym wyposażeniem wozu strażackiego. Strażak Abram Konrad przypomniał nam, jak powinniśmy się zachować oraz jakie grozi nam niebezpieczeństwo podczas pożaru. Uczniowie klasy 2HF zostali zapoznani z zadaniami straży pożarnej oraz odpowiedzialnością, która spoczywa na strażakach podczas akcji ratunkowej za życie innych ludzi.

Dziękujemy Panu Konradowi Abramowi oraz pozostałym strażakom za przeprowadzone zajęcia.

 

Organizator:

mgr Magdalena Kaliska-Drozd

  • zdjęcie_do_tekstu

galeria sz

 


 

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !