g.png

CZY WIESZ, JAK ZACHOWAĆ SIĘ PODCZAS POŻARU…?

 

Logo pspPodstawowe zasady ewakuacji pożarowej, zapoznanie się z wyposażeniem i uzbrojeniem osobistym strażaka, obsługa gaśnicy to elementy wykładu, w którym uczestniczyliśmy dnia 28 października 2017 roku z wychowawczynią Panią Magdaleną Kaliską- Drozd w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubinie. Zajęcia przeprowadził czynny strażak- młodszy aspirant Abram Konrad. Podczas zajęć mogliśmy zobaczyć jak wyglądają przygotowania do wyjazdu na wezwanie, przymierzyć sprzęt strażacki i zapoznać się z podstawowym wyposażeniem wozu strażackiego. Strażak Abram Konrad przypomniał nam, jak powinniśmy się zachować oraz jakie grozi nam niebezpieczeństwo podczas pożaru. Uczniowie klasy 2HF zostali zapoznani z zadaniami straży pożarnej oraz odpowiedzialnością, która spoczywa na strażakach podczas akcji ratunkowej za życie innych ludzi.

Dziękujemy Panu Konradowi Abramowi oraz pozostałym strażakom za przeprowadzone zajęcia.

 

Organizator:

mgr Magdalena Kaliska-Drozd

  • zdjęcie_do_tekstu

galeria sz

 


 

Kalendarz Wydarzeń

Wt Lip 17
Wakacje
Śr Lip 18
Wakacje
Cz Lip 19
Wakacje
Pt Lip 20
Wakacje
So Lip 21
Wakacje

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !