g.png

CZY WIESZ, JAK ZACHOWAĆ SIĘ PODCZAS POŻARU…?

 

Logo pspPodstawowe zasady ewakuacji pożarowej, zapoznanie się z wyposażeniem i uzbrojeniem osobistym strażaka, obsługa gaśnicy to elementy wykładu, w którym uczestniczyliśmy dnia 28 października 2017 roku z wychowawczynią Panią Magdaleną Kaliską- Drozd w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubinie. Zajęcia przeprowadził czynny strażak- młodszy aspirant Abram Konrad. Podczas zajęć mogliśmy zobaczyć jak wyglądają przygotowania do wyjazdu na wezwanie, przymierzyć sprzęt strażacki i zapoznać się z podstawowym wyposażeniem wozu strażackiego. Strażak Abram Konrad przypomniał nam, jak powinniśmy się zachować oraz jakie grozi nam niebezpieczeństwo podczas pożaru. Uczniowie klasy 2HF zostali zapoznani z zadaniami straży pożarnej oraz odpowiedzialnością, która spoczywa na strażakach podczas akcji ratunkowej za życie innych ludzi.

Dziękujemy Panu Konradowi Abramowi oraz pozostałym strażakom za przeprowadzone zajęcia.

 

Organizator:

mgr Magdalena Kaliska-Drozd

  • zdjęcie_do_tekstu

galeria sz

 


 

Kalendarz Wydarzeń

Wt Sty 16
Ferie zimowe
Śr Sty 17
Ferie zimowe
Cz Sty 18
Ferie zimowe
Pt Sty 19
Ferie zimowe
So Sty 20
Ferie zimowe

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !