g.png

PODRÓŻ PO EUROPIE…

 

1Dnia 30.10.2017r. klasa 4HA w ramach wycieczki zawodoznawczej, udała się do Hotelu Europa *** w Lubinie. Nasza podróż zaczęła się od Paryża przez Londyn do Wiednia i Rzymu- pokoi hotelowych pokazanych przez pracownika recepcji hotelowej. Były to jednostki mieszkalne o podwyższonym standardzie odpowiednim dla obiektów trzygwiazdkowych. Największe wrażenie zrobiła na nas wizyta w Apartamencie Verona. Oprócz jednostek mieszkalnych mieliśmy okazję zobaczyć salę konferencyjną oraz restaurację, która funkcjonuje również, jako sala bankietowa/balowa. Podczas wizyty w hotelu mogliśmy skorzystać z usług fakultatywnych świadczonych przez obiekt i ocenić ich standard oraz zweryfikować zgodność z wymogami kategoryzacyjnymi. Takie lekcje pokazują nam jak teoria wygląda w praktyce.

 

Wycieczka została zorganizowana przez:

Magdalenę Kaliską- Drozd oraz Agnieszkę Nowak

 

  • 1

galeria sz

 


 

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !