g.png

PODRÓŻ PO EUROPIE…

 

1Dnia 30.10.2017r. klasa 4HA w ramach wycieczki zawodoznawczej, udała się do Hotelu Europa *** w Lubinie. Nasza podróż zaczęła się od Paryża przez Londyn do Wiednia i Rzymu- pokoi hotelowych pokazanych przez pracownika recepcji hotelowej. Były to jednostki mieszkalne o podwyższonym standardzie odpowiednim dla obiektów trzygwiazdkowych. Największe wrażenie zrobiła na nas wizyta w Apartamencie Verona. Oprócz jednostek mieszkalnych mieliśmy okazję zobaczyć salę konferencyjną oraz restaurację, która funkcjonuje również, jako sala bankietowa/balowa. Podczas wizyty w hotelu mogliśmy skorzystać z usług fakultatywnych świadczonych przez obiekt i ocenić ich standard oraz zweryfikować zgodność z wymogami kategoryzacyjnymi. Takie lekcje pokazują nam jak teoria wygląda w praktyce.

 

Wycieczka została zorganizowana przez:

Magdalenę Kaliską- Drozd oraz Agnieszkę Nowak

 

  • 1

galeria sz

 


 

Kalendarz Wydarzeń

Wt Lip 17
Wakacje
Śr Lip 18
Wakacje
Cz Lip 19
Wakacje
Pt Lip 20
Wakacje
So Lip 21
Wakacje

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !