g.png

ELIMINACJE SZKOLNE V OLIMPIADY WIEDZY O TURYSTYCE

 

olimpiada s06 listopada 2017 roku odbyły się w naszej szkole eliminacje szkolne V Olimpiady Wiedzy o Turystyce. W eliminacjach uczestniczyło 24 uczniów z klas I – III w zawodzie technik obsługi turystycznej, dla których wiedza turystyczna jest wyjątkową pasją.
Etap szkolny olimpiady obejmował test wiedzy składający się z 26 pytań. Pytania teoretyczne dotyczyły wiedzy i umiejętności z następujących przedmiotów: geografii turystycznej Polski, Europy i świata, zagospodarowania turystycznego, organizacji imprez i usług turystycznych, obsługi ruchu turystycznego. Każdy z uczniów starał się jak najlepiej odpowiedzieć na pytania.

W wyniku eliminacji szkolnych wyłoniono dwuosobową reprezentację, która weźmie udział w etapie okręgowym V Olimpiady Wiedzy o Turystyce, a są to: Dominika Rączka z klasy 2 AT oraz Jakub Fabjańczyk z klasy 2 AT.

 

Wszystkim uczestnikom eliminacji szkolnych bardzo dziękujemy za udział, zaś reprezentacji szkoły – gratulujemy!

 

Organizatorki szkolnych eliminacji: mgr Patrycja Fiszer i mgr Magdalena Kozicka-Dygdałowicz

 

  • V_olimpiada_wiedzo_o_turystyce

mgr Patrycja Fiszer


 

Kalendarz Wydarzeń

Cz Maj 31
Boże Ciało
Pt Cze 01
Dzień Dziecka
Pt Cze 01
Dzień wolny
Pn Cze 04
Zebranie z rodzicami
Cz Cze 21
Pierwszy Dzień Lata

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !