ELIMINACJE SZKOLNE V OLIMPIADY WIEDZY O TURYSTYCE

olimpiada s06 listopada 2017 roku odbyły się w naszej szkole eliminacje szkolne V Olimpiady Wiedzy o Turystyce. W eliminacjach uczestniczyło 24 uczniów z klas I – III w zawodzie technik obsługi turystycznej, dla których wiedza turystyczna jest wyjątkową pasją.
Etap szkolny olimpiady obejmował test wiedzy składający się z 26 pytań. Pytania teoretyczne dotyczyły wiedzy i umiejętności z następujących przedmiotów: geografii turystycznej Polski, Europy i świata, zagospodarowania turystycznego, organizacji imprez i usług turystycznych, obsługi ruchu turystycznego. Każdy z uczniów starał się jak najlepiej odpowiedzieć na pytania.

W wyniku eliminacji szkolnych wyłoniono dwuosobową reprezentację, która weźmie udział w etapie okręgowym V Olimpiady Wiedzy o Turystyce, a są to: Dominika Rączka z klasy 2 AT oraz Jakub Fabjańczyk z klasy 2 AT.

Wszystkim uczestnikom eliminacji szkolnych bardzo dziękujemy za udział, zaś reprezentacji szkoły – gratulujemy!

Organizatorki szkolnych eliminacji: mgr Patrycja Fiszer i mgr Magdalena Kozicka-Dygdałowicz

• V_olimpiada_wiedzo_o_turystyce

mgr Patrycja Fiszer