g.png

ELIMINACJE SZKOLNE V OLIMPIADY WIEDZY O TURYSTYCE

 

olimpiada s06 listopada 2017 roku odbyły się w naszej szkole eliminacje szkolne V Olimpiady Wiedzy o Turystyce. W eliminacjach uczestniczyło 24 uczniów z klas I – III w zawodzie technik obsługi turystycznej, dla których wiedza turystyczna jest wyjątkową pasją.
Etap szkolny olimpiady obejmował test wiedzy składający się z 26 pytań. Pytania teoretyczne dotyczyły wiedzy i umiejętności z następujących przedmiotów: geografii turystycznej Polski, Europy i świata, zagospodarowania turystycznego, organizacji imprez i usług turystycznych, obsługi ruchu turystycznego. Każdy z uczniów starał się jak najlepiej odpowiedzieć na pytania.

W wyniku eliminacji szkolnych wyłoniono dwuosobową reprezentację, która weźmie udział w etapie okręgowym V Olimpiady Wiedzy o Turystyce, a są to: Dominika Rączka z klasy 2 AT oraz Jakub Fabjańczyk z klasy 2 AT.

 

Wszystkim uczestnikom eliminacji szkolnych bardzo dziękujemy za udział, zaś reprezentacji szkoły – gratulujemy!

 

Organizatorki szkolnych eliminacji: mgr Patrycja Fiszer i mgr Magdalena Kozicka-Dygdałowicz

 

  • V_olimpiada_wiedzo_o_turystyce

mgr Patrycja Fiszer


 

Kalendarz Wydarzeń

Pn Sie 20
Wakacje
Wt Sie 21
Wakacje
Śr Sie 22
Wakacje
Cz Sie 23
Wakacje
Pt Sie 24
Wakacje

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !