g.png

„Szczęście zaczyna się tam,
gdzie praca łączy się z pasją”

 

SPOTKANIE Z REZYDENTKĄ BIURA PODRÓŻY

 

holidays16 listopada 2017r. mieliśmy okazje gościć w naszej szkole Marikę Wojciechowską - absolwentkę Zespołu Szkół Nr 2 w Lubinie. Marika ukończyła technikum obsługi turystycznej i właśnie z turystyką związała swoje życie. Od kilku lat pracuje jako rezydentka biura podróży Coral Travel Wezyr Holidays. Na spotkaniu uczniowie dowiedzieli się jakie wymagania należy spełnić aby zostać rezydentem oraz pilotem wycieczek. Marika zapoznała uczniów z metodami rozpoznawania i pokonywania problemów związanych z obsługą niezadowolonych klientów oraz przedstawiła wady i zalety pracy w tym zawodzie.

 

Dziękujemy za mile spędzony czas, podzielenie się z nami pasją, wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

 

galeria sz

mgr Magdalena Kozicka-Dygdałowicz


 

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !