g.png

„Dobry hotelarz powinien wiedzieć wszystko,
jakby się nic nie wiedziało. Słyszeć wszystko i zapomnieć, że się słyszało.
Wiedzieć więcej niż inni i trzymać to w sekrecie”

Cesar Ritz

 

SPOTKANIE Z PRACOWNICĄ HOTELU

 

ricevimento27 listopada 2017 r. uczniowie klas 1 AT, 1 HA, 2 AT, 3 AT uczestniczyli w spotkaniu z absolwentką naszej szkoły Katarzyną Zięcik. Kasia od kilku lat zajmuje się obsługą gości w hotelach. Pracowała we wrocławskich obiektach hotelarskich między innymi w Hotelu Piast ** i Novotel **** . Podczas spotkania opowiedziała nam o drodze zawodowej jaką przebyła od zakończenia szkoły do dnia dzisiejszego. Kasia opowiedziała również o standardach obsługi gości, wymaganiach jakie stawiają pracodawcy przyszłym pracownikom. Podając przykład własnej kariery zawodowej, zachęcała uczniów do zdobywania doświadczenia zawodowego na obecnym etapie edukacji gwarantując, że takie postępowanie przyniesie efekty w poszukiwaniu pracy.

 

 

galeria sz

mgr Magdalena Kozicka-Dygdałowicz


 

Kalendarz Wydarzeń

Pn Sie 20
Wakacje
Wt Sie 21
Wakacje
Śr Sie 22
Wakacje
Cz Sie 23
Wakacje
Pt Sie 24
Wakacje

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !