„Dobry hotelarz powinien wiedzieć wszystko,
jakby się nic nie wiedziało. Słyszeć wszystko i zapomnieć, że się słyszało.
Wiedzieć więcej niż inni i trzymać to w sekrecie”

Cesar Ritz

SPOTKANIE Z PRACOWNICĄ HOTELU

ricevimento27 listopada 2017 r. uczniowie klas 1 AT, 1 HA, 2 AT, 3 AT uczestniczyli w spotkaniu z absolwentką naszej szkoły Katarzyną Zięcik. Kasia od kilku lat zajmuje się obsługą gości w hotelach. Pracowała we wrocławskich obiektach hotelarskich między innymi w Hotelu Piast ** i Novotel **** . Podczas spotkania opowiedziała nam o drodze zawodowej jaką przebyła od zakończenia szkoły do dnia dzisiejszego. Kasia opowiedziała również o standardach obsługi gości, wymaganiach jakie stawiają pracodawcy przyszłym pracownikom. Podając przykład własnej kariery zawodowej, zachęcała uczniów do zdobywania doświadczenia zawodowego na obecnym etapie edukacji gwarantując, że takie postępowanie przyniesie efekty w poszukiwaniu pracy.

mgr Magdalena Kozicka-Dygdałowicz