g.png

DZIEŃ PATRONA 

 

patronZ okazji Dnia Patrona w dniu 30 listopada 2017r. Samorząd Uczniowski oraz kl. 3AT przygotowały uroczysty apel, w którym wzięły udział wszystkie klasy. Zwycięzcy konkursu wiedzy o naszym patronie oraz laureaci konkursu plastycznego o Wyżykowskim odebrali nagrody. Również nagrody odebrali uczestnicy biegu "Podziel się życiem". Natomiast kulminacyjnym punktem uroczystości było ślubowanie klas pierwszych, w którym tradycyjnie wzięli udział ich przedstawiciele. Uroczystości zakończył Bieg Wyżykowskiego.​ Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i porcję pierogów! Dystans 800m pokonał każdy zawodnik - brawo!

 

 

 

 

ZDJĘCIA:  Apel  ♦  Bieg Wyżykowskiego

 

Zdjęcia zostały wykonane przez uczennice z klasy 2 HF: Wiktorię Giełeta, Alicję Rogala, Patrycję Siwecką.

 

mgr Jolanta Borek


 

Kalendarz Wydarzeń

Wt Lip 17
Wakacje
Śr Lip 18
Wakacje
Cz Lip 19
Wakacje
Pt Lip 20
Wakacje
So Lip 21
Wakacje

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !