g.png

DZIEŃ PATRONA 

 

patronZ okazji Dnia Patrona w dniu 30 listopada 2017r. Samorząd Uczniowski oraz kl. 3AT przygotowały uroczysty apel, w którym wzięły udział wszystkie klasy. Zwycięzcy konkursu wiedzy o naszym patronie oraz laureaci konkursu plastycznego o Wyżykowskim odebrali nagrody. Również nagrody odebrali uczestnicy biegu "Podziel się życiem". Natomiast kulminacyjnym punktem uroczystości było ślubowanie klas pierwszych, w którym tradycyjnie wzięli udział ich przedstawiciele. Uroczystości zakończył Bieg Wyżykowskiego.​ Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i porcję pierogów! Dystans 800m pokonał każdy zawodnik - brawo!

 

 

 

 

ZDJĘCIA:  Apel  ♦  Bieg Wyżykowskiego

 

Zdjęcia zostały wykonane przez uczennice z klasy 2 HF: Wiktorię Giełeta, Alicję Rogala, Patrycję Siwecką.

 

mgr Jolanta Borek


 

Kalendarz Wydarzeń

Śr Kwi 25
Dzień Otwarty
Pt Kwi 27
Zakończenie roku szkolnego klas IV
Pn Kwi 30
Dzień wolny
Wt Maj 01
Święto Pracy
Śr Maj 02
Dzień wolny

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !