DZIEŃ PATRONA

patronZ okazji Dnia Patrona w dniu 30 listopada 2017r. Samorząd Uczniowski oraz kl. 3AT przygotowały uroczysty apel, w którym wzięły udział wszystkie klasy. Zwycięzcy konkursu wiedzy o naszym patronie oraz laureaci konkursu plastycznego o Wyżykowskim odebrali nagrody. Również nagrody odebrali uczestnicy biegu "Podziel się życiem". Natomiast kulminacyjnym punktem uroczystości było ślubowanie klas pierwszych, w którym tradycyjnie wzięli udział ich przedstawiciele. Uroczystości zakończył Bieg Wyżykowskiego.​ Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i porcję pierogów! Dystans 800m pokonał każdy zawodnik - brawo!

ZDJĘCIA:  Apel  ♦  Bieg Wyżykowskiego

Zdjęcia zostały wykonane przez uczennice z klasy 2 HF: Wiktorię Giełeta, Alicję Rogala, Patrycję Siwecką.

mgr Jolanta Borek