g.png

‘’NAJLEPSZY’’… DZIEŃ KULTURY W NASZEJ SZKOLE

 

NajlepszyW ramach obchodów Dnia Kultury około 480 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w seansie filmu „Najlepszy” w kinie Helios Lubin. Młodzież mogła poznać historię życia Jerzego Górskiego, sportowca, który sięgnął dna, a potem dzięki swojej wytrwałości i determinacji ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata.

Atrakcją i dużym zaskoczeniem dla naszych uczniów była niespodzianka w postaci prelekcji głównego bohatera pana Jerzego Górskiego. Spotkanie to było niezwykle ważne i mamy nadzieję, że stało się z jednej strony przestrogą przed eksperymentowaniem z narkotykami, a z drugiej zaś motywacją do walki z demonami, które przecież każdy z nas posiada.

Dostaliśmy dziś lekcje, o której długo nie będziemy mogli zapomnieć. Na taki Dzień Kultury czekaliśmy od zawsze.

 

Pamiętaj i ty możesz być najlepszy….

 

 

  • gość
  • kino

 

Napisali o nas:

» http://miedziowe.pl/content/view/85767/78/

» https://legnica.fm/wiadomosci/wiadomosci-fakty/17-fakty-lubin/19277-jurek-gorski-o-najlepszym-nie-jestem-najlepszy

 

Nagranie ze spotkania z Jerzym Górskim:

» https://drive.google.com/a/zs2lubin.edu.pl/file/d/1si77XBTZoJkF-I9AachdSWky1EG0R3pT/view?usp=sharing

 

mgr Magdalena Kaliska-Drozd, mgr Kamila Górska


 

Kalendarz Wydarzeń

Śr Kwi 25
Dzień Otwarty
Pt Kwi 27
Zakończenie roku szkolnego klas IV
Pn Kwi 30
Dzień wolny
Wt Maj 01
Święto Pracy
Śr Maj 02
Dzień wolny

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !