g.png

‘’NAJLEPSZY’’… DZIEŃ KULTURY W NASZEJ SZKOLE

 

NajlepszyW ramach obchodów Dnia Kultury około 480 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w seansie filmu „Najlepszy” w kinie Helios Lubin. Młodzież mogła poznać historię życia Jerzego Górskiego, sportowca, który sięgnął dna, a potem dzięki swojej wytrwałości i determinacji ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata.

Atrakcją i dużym zaskoczeniem dla naszych uczniów była niespodzianka w postaci prelekcji głównego bohatera pana Jerzego Górskiego. Spotkanie to było niezwykle ważne i mamy nadzieję, że stało się z jednej strony przestrogą przed eksperymentowaniem z narkotykami, a z drugiej zaś motywacją do walki z demonami, które przecież każdy z nas posiada.

Dostaliśmy dziś lekcje, o której długo nie będziemy mogli zapomnieć. Na taki Dzień Kultury czekaliśmy od zawsze.

 

Pamiętaj i ty możesz być najlepszy….

 

 

  • gość
  • kino

 

Napisali o nas:

» http://miedziowe.pl/content/view/85767/78/

» https://legnica.fm/wiadomosci/wiadomosci-fakty/17-fakty-lubin/19277-jurek-gorski-o-najlepszym-nie-jestem-najlepszy

 

Nagranie ze spotkania z Jerzym Górskim:

» https://drive.google.com/a/zs2lubin.edu.pl/file/d/1si77XBTZoJkF-I9AachdSWky1EG0R3pT/view?usp=sharing

 

mgr Magdalena Kaliska-Drozd, mgr Kamila Górska


 

Kalendarz Wydarzeń

Wt Lip 17
Wakacje
Śr Lip 18
Wakacje
Cz Lip 19
Wakacje
Pt Lip 20
Wakacje
So Lip 21
Wakacje

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !