g.png

PIĘKNO AUSTRALII

 

facts about australia12 grudnia 2017 r. gościliśmy w naszej szkole pana Krzysztofa Bogusławskiego – inżyniera górnika, związanego z przemysłem górniczym od 1958 roku. Nasz Gość  mieszkał i pracował w Australii  od 36 lat (Adelaide SA). Z tytułu pracy zawodowej pan Krzysztof dobrze poznał wszystkie stany Australii, kraje Oceanii, Indonezję, Finlandię, Mongolię. Nasz Gość w interesujący sposób opowiedział o życiu w Australii,  przedstawił zabytki oraz florę  i faunę  tego pięknego kraju.   

 

 

 

Dziękujemy za miłą atmosferę i ciekawy wykład.

galeria sz

mgr Magdalena Kozicka-Dygdałowicz


 

Kalendarz Wydarzeń

Pn Cze 25
Wakacje
Wt Cze 26
Wakacje
Śr Cze 27
Wakacje
Cz Cze 28
Wakacje
Pt Cze 29
Wakacje

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !