WYCIECZKA DO JAROSZÓWKI

farma martynika12 stycznia 2018 r. uczniowie klas 2 AT, 1 AT i 1 BL wraz z paniami Patrycją Fiszer oraz Magdaleną Dygdałowicz odwiedzili Agroturystyczne Gospodarstwo Edukacyjne - Farma Martynika w Jaroszówce prowadzone przez Martę i Mateusza Miłkowskich. Właściciele gospodarstwa przeprowadzili ciekawy wykład dotyczący prawnych aspektów prowadzenia działalności turystycznej. Pan Mateusz w czasie swojego wykładu przybliżył uczestnikom historię wyprowadzki na wieś, a następnie opowiedział o wadach i zaletach prowadzenia gospodarstwa agroturystycznego. Po części teoretycznej uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach pieczenia pizzy, które poprowadziła pani Marta.

O naszej wycieczce zawodoznawczej można również przeczytać na Facebooku gospodarstwa agroturystycznego https://www.facebook.com/martynikafarma/

mgr Magdalena Kozicka-Dygdałowicz