g.png

Z WIELKIM SERCEM I NA SPORTOWO

 

Serce wospTak właśnie grupa uczniów i nauczycieli rozpoczęła tegoroczne ferie zimowe. Mimo szczypiącego mrozu w sobotni poranek 13.01.2018r. wzięliśmy udział w 135 biegu parkrun i tym samym wsparliśmy coroczną akcję Jurka Owsiaka. Do pokonania mieliśmy trasę 5 km. Każdy wg własnych możliwości – biegiem lub z kijkami nordic walking – i we własnym tempie. Szkołę reprezentowało 6 uczniów i 3 nauczycieli: Donata Sługocka - kl. 2 AG, Martyna Tomaszewska-  kl. 2 AG, Paulina Ostrowska - kl. 3AG, Karolina Podkowska - kl. 4HA, Dominik Durski  - kl. 1AL,  Adam Kowalski - kl. 4 AL. oraz panie Anna Bartkowska, Agnieszka Droździak i Inga Kruk.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i otwarcie serca dla WOŚP <3 <3 <3

 

Opiekun grupy:  Inga Kruk

 

galeria sz

mgr Inga Kruk


 

Kalendarz Wydarzeń

Cz Maj 31
Boże Ciało
Pt Cze 01
Dzień Dziecka
Pt Cze 01
Dzień wolny
Pn Cze 04
Zebranie z rodzicami
Cz Cze 21
Pierwszy Dzień Lata

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !