g.png

Z WIELKIM SERCEM I NA SPORTOWO

 

Serce wospTak właśnie grupa uczniów i nauczycieli rozpoczęła tegoroczne ferie zimowe. Mimo szczypiącego mrozu w sobotni poranek 13.01.2018r. wzięliśmy udział w 135 biegu parkrun i tym samym wsparliśmy coroczną akcję Jurka Owsiaka. Do pokonania mieliśmy trasę 5 km. Każdy wg własnych możliwości – biegiem lub z kijkami nordic walking – i we własnym tempie. Szkołę reprezentowało 6 uczniów i 3 nauczycieli: Donata Sługocka - kl. 2 AG, Martyna Tomaszewska-  kl. 2 AG, Paulina Ostrowska - kl. 3AG, Karolina Podkowska - kl. 4HA, Dominik Durski  - kl. 1AL,  Adam Kowalski - kl. 4 AL. oraz panie Anna Bartkowska, Agnieszka Droździak i Inga Kruk.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i otwarcie serca dla WOŚP <3 <3 <3

 

Opiekun grupy:  Inga Kruk

 

galeria sz

mgr Inga Kruk


 

Kalendarz Wydarzeń

Pn Sie 20
Wakacje
Wt Sie 21
Wakacje
Śr Sie 22
Wakacje
Cz Sie 23
Wakacje
Pt Sie 24
Wakacje

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !