g.png

GIMNAZJALIŚCI ZAMELDOWALI SIĘ W NASZYM HOTELU...

 

o czy mowia5W szkolnym Hotelu Tulip***  06 marca 2018 roku gościliśmy na warsztatach zawodoznawczych uczniów  klas trzecich gimnazjum ze Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi. Grupa 10 uczniów wraz z Panią Justyną Kulczycką wzięła udział w warsztatach hotelarskich "Sztuka nakrywania do stołu" prowadzonych przez panią Magdalenę Kaliską-Drozd i uczennice 2HF. Podczas zajęć uczniowie poznali zasady nakrywania  europejskiego i formalnego do stołu. Dowiedzieli się o czym mówią sztućce, jak dopasować kieliszki do wina, jak skomponować wstawkę dla gości VIP. Zdobyli umiejętność składania serwetek i serwowania deserów. Każdy z uczestników mógł  przygotować dla siebie deser w formie  gofra z wybranymi dodatkami. 

 

"Zajęcia były nie tylko smaczne, ale przede wszystkim ciekawe"- tak oceniali je uczestnicy.

Dziękujemy za profesjonalne przygotowanie warsztatów i do zobaczenia wkrótce.

galeria sz

mgr Magdalena Kaliska-Drozd


 

Kalendarz Wydarzeń

N Cze 24
Wakacje
Pn Cze 25
Wakacje
Wt Cze 26
Wakacje
Śr Cze 27
Wakacje
Cz Cze 28
Wakacje

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !