g.png

GIMNAZJALIŚCI ZAMELDOWALI SIĘ W NASZYM HOTELU...

 

o czy mowia5W szkolnym Hotelu Tulip***  06 marca 2018 roku gościliśmy na warsztatach zawodoznawczych uczniów  klas trzecich gimnazjum ze Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi. Grupa 10 uczniów wraz z Panią Justyną Kulczycką wzięła udział w warsztatach hotelarskich "Sztuka nakrywania do stołu" prowadzonych przez panią Magdalenę Kaliską-Drozd i uczennice 2HF. Podczas zajęć uczniowie poznali zasady nakrywania  europejskiego i formalnego do stołu. Dowiedzieli się o czym mówią sztućce, jak dopasować kieliszki do wina, jak skomponować wstawkę dla gości VIP. Zdobyli umiejętność składania serwetek i serwowania deserów. Każdy z uczestników mógł  przygotować dla siebie deser w formie  gofra z wybranymi dodatkami. 

 

"Zajęcia były nie tylko smaczne, ale przede wszystkim ciekawe"- tak oceniali je uczestnicy.

Dziękujemy za profesjonalne przygotowanie warsztatów i do zobaczenia wkrótce.

galeria sz

mgr Magdalena Kaliska-Drozd


 

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !