g.png

SYSTEM WIRTULANEGO PROJEKTOWANIA - WARSZTATY

 

20W dniu 05 kwietnia 2018 roku uczniowie klasy II HF wraz z p. Beatą Zioło i p. Elżbietą Kotlińską uczestniczyli w warsztatach naukowych z zakresu systemu wirtualnego projektowania prac na ekranie komputera CAD/CAM prowadzonych przez dr inż. Piotra  Krysiaka na Uczelni Jana Wyżykowskiego w Polkowicach. Uczniowie zapoznali się z  klasyfikacją systemów i technik CAD/CAM, metodami druku 3D, interfejsem użytkownika programu CAD 3D (Autodesk Inventor), podstawami geometrycznego modelowania elementów bryłowych oraz powierzchniowych oraz wykonaniem modelu 3D. Na zakończenie zajęć uczniowie samodzielnie wykonywali operacje na bryłach.

 

 

 

Zapraszamy do przeglądu prac uczniów krótkiego filmiku z warsztatów.

galeria sz

mgr Beata Zioło / mgr Elżbieta Kotlińska


 

Kalendarz Wydarzeń

N Lip 22
Wakacje
Pn Lip 23
Wakacje
Wt Lip 24
Wakacje
Śr Lip 25
Wakacje
Cz Lip 26
Wakacje

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !