WYCIECZKA ZAWODOZNAWCZA - VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA

Volkswagen 1Dnia 17 kwietnia 2018 r. klasa 2EL i 2AL/gr.2 były na wycieczce zawodoznawczej w firmie Volkswagen Motor Polska sp. z o.o. w Polkowicach. Uczniowie dzięki uprzejmości przedstawicieli firmy mieli możliwość zwiedzenia hali produkcyjnej, zobaczenia specyfiki pracy nie tylko logistyka, ale także pracowników produkcyjnych, zapoznania się z wykorzystywanymi przez firmę urządzeniami magazynowymi i produkcyjnymi oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Kierownik wycieczki zapoznał młodzież również z technikami zarządzania zasobami ludzkimi, systemem motywacyjnym oraz przedstawił znaczenie jakości i ochrony środowiska w działalności firmy. Wycieczka wniosła wiele aspektów praktycznych w edukację młodzieży. Wszyscy jednogłośnie uznaliśmy ją za bardzo udaną.

Szkoda tylko, że nie mogliśmy zrobić zdjęć ;-) ale w tym celu zapraszamy gorąco na stronę firmy: http://www.vwmp.com.pl/

Opiekunowie wycieczki:

Anna Żukrowska – Witek