g.png

WYCIECZKA ZAWODOZNAWCZA - VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA

 

Volkswagen 1Dnia 17 kwietnia 2018 r. klasa 2EL i 2AL/gr.2 były na wycieczce zawodoznawczej w firmie Volkswagen Motor Polska sp. z o.o. w Polkowicach. Uczniowie dzięki uprzejmości przedstawicieli firmy mieli możliwość zwiedzenia hali produkcyjnej, zobaczenia specyfiki pracy nie tylko logistyka, ale także pracowników produkcyjnych, zapoznania się z wykorzystywanymi przez firmę urządzeniami magazynowymi i produkcyjnymi oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Kierownik wycieczki zapoznał młodzież również z technikami zarządzania zasobami ludzkimi, systemem motywacyjnym oraz przedstawił znaczenie jakości i ochrony środowiska w działalności firmy. Wycieczka wniosła wiele aspektów praktycznych w edukację młodzieży. Wszyscy jednogłośnie uznaliśmy ją za bardzo udaną.

Szkoda tylko, że nie mogliśmy zrobić zdjęć ;-) ale w tym celu zapraszamy gorąco na stronę firmy: http://www.vwmp.com.pl/

 

Opiekunowie wycieczki:

Anna Żukrowska – Witek

Edyta Dominiczak

 


 

Kalendarz Wydarzeń

Śr Sie 22
Wakacje
Cz Sie 23
Wakacje
Pt Sie 24
Wakacje
So Sie 25
Wakacje
N Sie 26
Wakacje

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !