g.png

GIMNAZJALIŚCI W NASZYM HOTELU TULIP***

 

"Piękne maniery pysznym są środkiem powodzenia…"

Pietro Aretino

 

warsztaty hotel 3W szkolnym Hotelu Tulip*** 18 kwietnia 2018 roku „zameldowali się” na warsztatach zawodoznawczych uczniowie klasy 7c ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Lubinie wraz z opiekunem Panią Katarzyną Borowiec. Nasi goście zostali zapoznani z zasadami hotelowego SAVOIR VIVRE oraz "Sztuką nakrywania do stołu" przez panią Magdalenę Kaliską-Drozd i uczennice 2HF. Uczestnicy zajęć nauczyli się nakrywania europejskiego i formalnego stołu. Dowiedzieli się o czym mówią sztućce, jak dopasować kieliszki do wina oraz jak skomponować wstawkę dla gościa VIP. Zdobyli umiejętność składania serwetek i serwowania deserów. Każdy z uczestników mógł  przygotować swój deser i podać go wykorzystując zdobyta wiedzę. Uczniowie zostali zapoznani z ofertą edukacyjną naszej szkoły i wzięli udział w Quizie Hotelarskim.

"Zajęcia były bardzo interesujące, na takich lekcjach nie sposób się nudzić. Szkolny hotel jest super"- tak oceniali warsztaty uczniowie 7c.

 

Zapraszamy na krótką prezentację z warsztatów

galeria sz

mgr Magdalena Kaliska-Drozd


 

Kalendarz Wydarzeń

Śr Sie 22
Wakacje
Cz Sie 23
Wakacje
Pt Sie 24
Wakacje
So Sie 25
Wakacje
N Sie 26
Wakacje

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !