WARSZTATY DLA GIMNAZJALISTÓW - TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ

„Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki”

Glenn Doman

technik obsługi turystycznej18 kwietnia 2018 r. uczniowie klas turystycznych wraz z opiekunami panią Magdaleną Dygdałowicz oraz  panem Andrzejem Kamińskim mieli przyjemność gościć w Zespole Szkół nr 2 w Lubinie uczniów z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 8 w Lubinie wraz z opiekunem panią Lilą Sobczyk. Zajęcia podzielone były na kilka części.  Po oficjalnym rozpoczęciu, przedstawieniu organizatorówi zaproszonych gości, uczniowie klasy siódmej przystąpili do udziału w zajęciach warsztatowych. Uczestnicy uczyli się bawiąc między innymi poprzez uczestnictwo w grach wzorowanych na popularnych teleturniejach takich jak "Familiada", "Jeden z dziesięciu" przygotowanych specjalnie dla młodszych koleżanek i kolegów przez uczniów klasy pierwszej i drugiej technikum obsługi turystycznej. Gry przeplatane były nauką tworzenia zwierzątek i figur z balonów. Uczniowie układali również puzzle. Po ułożeniu ich mieli za zadanie wskazać zabytek oraz miejsce, w którym się znajduje. Następnie uczniowie przystąpili do zajęć z animacji czasu wolnego, które sprawiły im wiele radości.

Udział w warsztatach to niezwykłe doświadczenie zarówno dla uczniów jak i nauczycieli.

mgr Magdalena  Dygdałowicz / mgr Andrzej Kamiński

Śr Sie 22