g.png

WARSZTATY ZAWODOZNAWCZE - TECHNIK EKONOMISTA / TECHNIK LOGISTYK / TECHNIK POLIGRAFII CYFROWEJ

 

Dzistechnik ekonomista technik logistyk technik poligrafiiiaj (23 kwietnia 2018) naszą szkołę odwiedzili gimnazjaliści ze Ścinawy, którzy brali udział w trzech rodzajach warsztatów. Jedne dotyczyły podatku VAT i były poparte ćwiczeniami w sporządzaniu deklaracji tego podatku. Zajęcia prowadziły panie B. Wiśniewska i W.Serwa. Na kolejnych - mieli okazję przyjrzeć się lekcji w klasie o profilu technik logistyk prowadzonej przez p. I. Wiśniewską na temat ochrony danych osobowych. Nasi goście uczestniczyli również w zajęciach prowadzonych przez doradcę zawodowego, na których była mowa o planowaniu przyszłości edukacyjno-zawodowej oraz odwiedzili pracownię fototechniczną, gdzie p. B. Zioło opowiedziała o specyfice tego profilu.

 

galeria sz

 


 

Kalendarz Wydarzeń

Śr Sie 22
Wakacje
Cz Sie 23
Wakacje
Pt Sie 24
Wakacje
So Sie 25
Wakacje
N Sie 26
Wakacje

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !