g.png

WARSZTATY Z FOTOGRAFII KONCEPTUALNEJ

 

fotografia konceptualnaFotokonceptualizm, fotografia konceptualna – kategoria fotografii artystycznej, która narodziła się na początku lat 60. XX wieku. Jej celem jest eksponowanie samego procesu twórczego.
23 kwietnia 2018 r. uczniowie klasy 2HF o profilu fototechnicznym uczestniczyli w warsztatach z fotografii konceptualnej. Prowadzącym był p. Józef Dominik Szymura, który omówił metody wykonywania zdjęć, jednocześnie ilustrując efekty swoimi fotografiami. Po zakończeniu „wykładu” uczniowie obejrzeli jego wystawę, gdzie mogli przeanalizować dzieła artysty.

 

 

 galeria sz

mgr Elżbieta Kotlińska


 

Kalendarz Wydarzeń

Cz Maj 31
Boże Ciało
Pt Cze 01
Dzień Dziecka
Pt Cze 01
Dzień wolny
Pn Cze 04
Zebranie z rodzicami
Cz Cze 21
Pierwszy Dzień Lata

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !