g.png

ZABAWA MIKOŁAJKOWA

 

„Szczęście to jedyna rzecz,

która się mnoży, jeśli się ją dzieli”

Albert Schweitzer

 

Kiedy kilkunastu osobom wieczorem przed zaśnięciem i rano zaraz po przebudzeniu następujące myśli chodzą po głowie: „Daleko, daleko prawie na końcu świata, tam gdzie wciąż pada śnieg i mieszkają rogate renifery (…)”, to znak, że wielkimi krokami zbliża się święto wyczekiwane przez najmłodszych – mikołajki.

6 grudnia 2017 roku 17 animatorów naszej szkoły wraz z opiekunami panią Joanna Grodzką oraz Magdaleną Dygdałowicz wzięło dział w organizacji zabawy mikołajkowej dla 200 dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7 w Lubinie (zabawa miała miejsce w przedszkolu oraz w budynku Szkoły Podstawowej nr 8 w Lubinie).  Uczniowie przygotowali przedstawienie mikołajkowe, wspólne tańce z milusińskimi, rozdawali prezenty oraz modelowali balony.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim razem i każdemu z osobna za czas poświęcony na czynienie dobra, gdyż jak mawiał nasz wielki Polak – Jan Paweł II „Bogatym nie jest kto posiada, lecz ten, kto daje”.

 

galeria sz

 

mgr Magdalena Dygdałowicz


     

MEN1

oke1

erasmus1

polska miedz

unity2

kw hotel

WITAMY NA FACEBOOKU NASZEJ SZKOŁY !