Nasza szkoła uczestniczyła w projekcie :logo moder

MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU, który realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (PRIORYTET IX: Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, DZIAŁANIE 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego) przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w partnerstwie z Dolnośląskim Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach  Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegółowe informacje o projekcie: www.ciz.walbrzych.pl

W ramach projektu odbyły się:

KURSY

W naszej szkole odbywały się cykliczne szkolenia dla młodzieży.

PHOTOSHOP

27 listopada uczniowie z klasy o profilu fototechnik nabierali umiejętności posługiwania się Photoshopem.

Zdjęcia z kursu:

CARVING

Od 16 do 18 grudnia uczniowie z klasy gastronomicznej poznawali tajniki carvingu czyli sztuki rzeźbienia w owocach i warzywach, przydatnej w dekorowaniu stołu i potraw.

Relacja i galeria:

Szkolenie z carving'u

KONKURSY

20 marca odbył się w naszej szkole konkurs „Najlepszy uczeń w zawodzie TECHNIK LOGISTYK" zorganizowany w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku.

W konkursie oprócz naszych uczniów wzięła udział młodzież
z Chocianowa, Góry Śląskiej, Jawora i Legnicy.

I miejsce zajęła drużyna z naszej szkoły w składzie:
- Kamil Krupa
- Paweł Tekieli