WYCHOWAWSTWA 2021/2022

LP.KLASAZAWÓD/PROFILWYCHOWAWCASala
1.1AETechnik ekonomistaAneta Pater-Chrul31
2.1ALTechnik logistykKamila Wydra21
3.1APTechnik grafiki i poligrafii cyfrowejBeata Zioło18
4.1HATechnik hotelarstwaAnna Bartkowska125
5.1AGTechnik żywienia i usług gastronomicznychMałgorzata Wierzbicka222
6.      2AETechnik ekonomistaJoanna Horodecka-Niećwieja225
7. 2ALTechnik logistykAgnieszka Łata217
8.2APTechnik grafiki i poligrafii cyfrowejMonika Bujak129
9.   2HATechnik hotelarstwaKamila Górska123
10.      2AGTechnik żywienia i usług gastronomicznychJustyna Machoń131a
11.      3AETechnik ekonomistaJoanna Szponarska19
12.    3AGTechnik żywienia i usług gastronomicznychEdyta Dominiczak103
13.     3ALTechnik logistykJoanna Knutelska223
14. 3CLTechnik logistykAnna Żukrowska-Witek20
15.3HATechnik hotelarstwa/integracyjnaBeata Hawrysz11
16.3ATTechnik organizacji turystykiEwa Waśniewska119
17.3APTechnik grafiki i poligrafii cyfrowejIzabela Jakubowska-Szynal136
18.   3BETechnik ekonomistaJolanta Jach118
19.   3BGTechnik żywienia i usług gastronomicznychJustyna Budzanowska14
20.   3BLTechnik logistykŁukasz Sułkowicz111
21.   3HBTechnik hotelarstwaJoanna Gwóźdź22
22.   3BTTechnik organizacji turystykiAngelika Kwarcjan131
23.   3BPTechnik grafiki i poligrafii cyfrowejElżbieta Kotlińska13
24.   4AETechnik ekonomistaKatarzyna Kruczek204
25.   4AGTechnik żywienia i usług gastronomicznych/integracyjnaDorota Wałęcka30
26.   4ALTechnik logistykJoanna Tyrpak25
27.   4PLTechnik grafiki i poligrafii cyfrowej/ technik logistykInga Kruk137
28.   4HTTechnik hotelarstwa/technik obsługi turystycznejJoanna Politowicz213
29.   1ZMKKucharz/IntegracyjnaAgnieszka Sabat-Żełobowska113
30.   2ZMKKucharzMonika Zielska122
31.   1AMundurowaPiotr Krasny32
32.   2AMundurowaAnna Niziołek216
33.   3AMundurowaRenata Wysoczańska114
34.   3BRozszerzony język angielskiKazimiera Kukuć28
35.   3CMatematycznaEwa Wiciak29
36.   3DMundurowaKinga Porzycka132
37.   3ERozszerzony język angielskiVioletta Pajdzik104