WYCIECZKI

WYCIECZKA DO JAROSZÓWKI

12 stycznia 2018 r. uczniowie klas 2 AT, 1 AT i 1 BL wraz z paniami Patrycją Fiszer oraz Magdaleną Dygdałowicz odwiedzili Agroturystyczne Gospodarstwo Edukacyjne – Farma Martynika w Jaroszówce prowadzone przez Martę i Mateusza Miłkowskich. Właściciele gospodarstwa przeprowadzili ciekawy wykład dotyczący prawnych aspektów prowadzenia działalności turystycznej. Pan Mateusz w czasie swojego wykładu przybliżył uczestnikom historię wyprowadzki na wieś, a następnie opowiedział o wadach i zaletach prowadzenia gospodarstwa agroturystycznego. Po części teoretycznej uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach pieczenia pizzy, które poprowadziła pani Marta.

O naszej wycieczce zawodoznawczej można również przeczytać na Facebooku gospodarstwa agroturystycznego https://www.facebook.com/martynikafarma/

mgr Magdalena Kozicka-Dygdałowicz

Google Photos Refresh Token invalid. Please authenticate from Photonic → Authentication.
Error encountered during authentication:
{
  "error": "invalid_grant",
  "error_description": "Bad Request"
See here for documentation.