Jarmark wielkanocny

24 marca 2018r. w rynku stanęło 20 budek, można było kupić jajka, wędliny, przetwory, ozdoby świąteczne, a nawet ceramikę. Budki były otwarte w godzinach od 10 do 18. Zespół Szkół nr 2 także miał swoje stanowisko.

Podczas Jarmarku można było spróbować ciepłego żurku przygotowanego przez naszych uczniów z technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz wielu wielkanocnych wypieków. Można było również nabyć wielkanocne ozdoby wykonane własnoręcznie przez naszych uczniów.
Domek Zespołu Szkół Nr 2 udekorowany został przez uczniów z technikum hotelarstwa. Na wszystkich odwiedzających czekał miły upominek w formie pisanki wielkanocnej.

Przepięknych kolorowych jajeczek,
Dużo wierzbowych bazieczek,
Pętlę kiełbaski święconej,
Dużo chrzanu swojskiego do niej.
Ciepłego żurku z jajeczkiem,
Niedzieli Palmowej ze słoneczkiem.

Nagranie:

Google Photos Refresh Token invalid. Please authenticate from Photonic → Authentication.
Error encountered during authentication:
{
  "error": "invalid_grant",
  "error_description": "Bad Request"
See here for documentation.