100-LECIE AKTUALNOŚCI

Sportowy Rambit Klas Pierwszych

Na sportowo i zarazem na wesoło uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami walczyli o Puchar Dyrektora ZS NR2. I nie tylko – bo w pakiecie znalazły się bony pieniężne, słodycze i dyplomy. Wśród licznych konkurencji były min. rzuty do celu, biegi i skoki. Jednym z wymogów stawianych przez organizatorów rambitu okazało się popisanie umiejętnościami obserwacyjnymi dotyczącymi własnego wychowawcy i zaprezentowanymi w niełatwej formie jaką jest wiersz.

W nawiązaniu do 100 – lecia Niepodległej klasy rywalizowały również w teście wiedzy historycznej, tworzyły napis ,,100-lecie” i zastanawiały się wspólnie nad niełatwym przecież problemem ,, Czym dla Ciebie jest niepodległość”.

Po zaciętej ale fair play walce udało się wyłonić zwycięzców Rambitu:
I miejsce kl. I AE – puchar Dyrektora ZS2, bon na 100 zł i słodycze
II miejsce I AL – bon na 70 zł i słodycze
III miejsce I PL – bon na 50 zł i słodycze.

Kolejne miejsca zajęły klasy IHT i IAG. Wspaniale dopingowała I ZK i oczywiście uczniowie bezpośrednio niezaangażowani w rywalizację drużyn. Miłą niespodzianką okazała się loteria fantowa, w której każdy mógł wygrać nagrodę m.in. płetwy, osprzęt rowerowy czy książki. Fundatorami tych prezentów była Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski za co organizatorzy- p. Justyna Lubos i p. Daniel Kozber -bardzo dziękują, podobnie jak uczennicom klas IIAE i IV AE za pomoc w organizacji i sędziowaniu konkurencji.
Główny cel imprezy a mianowicie integracja zespołów klasowych i wychowawców oraz promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia zostały niewątpliwie osiągnięte.

Google Photos Refresh Token invalid. Please authenticate from Photonic → Authentication.
Error encountered during authentication:
{
  "error": "invalid_grant",
  "error_description": "Bad Request"
See here for documentation.