INNE WARSZTATY I Kursy

Mikołajki

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.
Jan Paweł II

6 grudnia 2018 r. animatorzy Zespołu Szkół Nr 2 w Lubinie wraz z opiekunem panią Magdaleną Kozicka – Dygdałowicz odwiedzili dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7 w Lubinie. Przedszkolaki żywiołowo powitały długo wyczekiwanych gości. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami odwiedził wszystkie grupy. Animatorzy przygotowali dla dzieci przedstawienie oraz  animacje. Zadowolone przedszkolaki chętnie rozmawiały z miłym gośćmi i robiły  wspólne, pamiątkowe zdjęcia. Dzieci wraz z kadrą pedagogiczną podziękowały Mikołajowi  i jego pomocnikom za cudownie spędzony dzień oraz zaprosiły św. Mikołaja za rok.

Google Photos Refresh Token invalid. Please authenticate from Photonic → Authentication.
Error encountered during authentication:
{
  "error": "invalid_grant",
  "error_description": "Bad Request"
See here for documentation.