PO GŁOSOWANIU – NAPISALI O NAS

OD 9 MINUTY

KTO GŁOSOWAŁ ZA, KTO PRZECIW

KLIK >> ŹRÓDŁO << KLIK

26 lutego 2019r. –  przed rozpoczęciem lekcji  – nauczyciele spotkali się z mediami aby poinformować o planach włączenia w struktury naszej szkoły III LO w Lubinie. Taka decyzja ma zapaść na najbliższej sesji Rady Powiatu w czwartek 28 lutego . Nie zgadzamy się z tym!

• Nikt z nami nie konsultował decyzji o przeniesieniu na Szpakową III LO!
  • W roku reformy – gdy do szkół średnich pójdą podwójne roczniki uczniów – Starostwo Powiatowe likwiduje 2 obiekty szkolne!
  • Nasze dzieci dojeżdżające z odległych miejscowości mogą kończyć lekcje nawet o 20!
  • Wielu rodziców może w związku z tym zrezygnować z wyboru naszej szkoły – a to oznacza utratę pracy dla nauczycieli w najbliższych latach!

Rada Rodziców i nauczyciele wypracowali w związku z tym swoje oficjalne stanowiska. Z obydwoma dokumentami zostaną zapoznane władze ministerstwa edukacji, kuratorium, województwa i starostwa. Można się z nimi zapoznać i na naszej stronie internetowej.

STANOWISKO NAUCZYCIELI

STANOWISKO RODZICÓW

NAPISALI O NAS:

PISMO Z PRZYSZŁOŚCI – DECYZJA ZAPADŁA WCZEŚNIEJ

KLIK >> MIEDZIOWE << KLIK

KLIK >> LUBINEXTRA.PL << KLIK

KLIK >> E-LEGNICKIE << KLIK

NIE DLA ŁĄCZENIA SZKÓŁ NA FACEBOOKU:

KLIK >> FACEBOOK << KLIK

KLIK >> SYMULACJA WYKORZYSTANIA BAZY DYDAKTYCZNEJ << KLIK

Film udostępniony przez p. W. Jaszka

Nasza delegacja ze szkoły miała kłopoty z wejściem do Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu. Pismo protestacyjne sprzeciwiające się włączeniu III LO do naszej szkoły zostało złożone w sekretariacie Wojewody.

Google Photos Refresh Token invalid. Please authenticate from Photonic → Authentication.
Error encountered during authentication:
{
  "error": "invalid_grant",
  "error_description": "Bad Request"
See here for documentation.

PROTEST !!!
NIE ŁĄCZCIE NASZYCH SZKÓŁ.
LICZCIE SIĘ Z NASZYM ZDANIEM !!!