INNE STAŻE I PRAKTYKI

Dzień Przedsiębiorczości

Dnia 20.03.2019 o godz. 8.00 w auli Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie odbyła się inauguracja Dnia Przedsiębiorczości.

Jest to ogólnopolska akcja pod Patronatem Honorowym
Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

W tym roku przypada 16 edycja programu, a nasza szkoła bierze w nim udział po raz trzeci.

Celem programu jest umożliwienie uczniom:
• odbycia jednodniowej wizyty w wybranym miejscu pracy,
• zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie,
• pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych
do wykonywania danego zawodu,
• doświadczenia związku pomiędzy wykształceniem a karierą zawodową,
• zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą.

W programie uczestniczą wszyscy uczniowie naszej szkoły, za wyjątkiem 4 klas .

Około 300 firm zadeklarowało chęć współpracy przyjmując ok. 500 uczniów naszej szkoły.

W tym roku wiodącymi firmami zostały: MKS Zagłębie Lubin, która przyjmie ok. 25 uczniów
oraz RCS Lubin – 20 uczniów.

W tym dniu będziemy gościć przedstawicieli firm uczestniczących w projekcie m.in. MKS Zagłębie Lubin, Firma Przewozowa „Tarnowscy, Villa Cuprum Hotel, PHU LUBINPEX, Firma Barabaś.

Google Photos Refresh Token invalid. Please authenticate from Photonic → Authentication.
Error encountered during authentication:
{
  "error": "invalid_grant",
  "error_description": "Bad Request"
See here for documentation.