INNE WARSZTATY

Relacja z Dnia Otwartego

NAPISALI O NAS

KLIK >> NASZEMIASTO.PL << KLIK

Około 350 uczniów ostatnich klas podstawówki i gimnazjum odwiedziło dzisiaj naszą szkołę w ramach Dnia Otwartego.Spacerując ,,Szpaczym szlakiem” odwiedzali pracownie, rozmawiali o kierunkach, uczestniczyli w proponowanych warsztatach, grach, zabawach i oczywiście posilali się wspaniałymi wyrobami naszych kochanych “gastronomów”. Liczymy, że tak ogromne zainteresowanie i wspólny wysiłek nas wszystkich aby ostatecznie pierwszym wyborem zostało ZS 2ie pójdzie na marne. Do zobaczenia we wrześniu!!!!!!!!!!!

Technik Organizacji Turystyki

Google Photos Refresh Token invalid. Please authenticate from Photonic → Authentication.

Tak było w sali 113

Zdjecia p. J. Borek