Pożegnanie maturzystów

Dzisiaj (30-04-2019r.) o godzinie 10 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Z murami szkoły pożegnali się uczniowie, którzy w tym roku przystępują do matury. Słowa podziękowań i gratulacji na ręce abiturientów złożył Dyrektor szkoły Bogdan Dudek i nauczyciele.

NAPISALI O NAS

KLIK  >> LUBINEXTRA.PL << KLIK

Za wami 4 lata ciężkiej pracy pełnej zaangażowania i wyrzeczeń. Jeżeli komuś się szkoła spodobała to nawet 5 lat – żartował mówił Bogdan Dudek, dyrektor ZS 2 w Lubinie – To czas na podsumowania. Jesteście  w tym miejscu, które niekoniecznie było oczywiste przed 4 laty. Jeżeli sobie przypomnicie kolegów i koleżanki, którzy po drodze opuścili szkołę, tym bardziej trzeba umieć cieszyć się z sukcesu, który teraz smakujecie. Ten sukces nie byłby możliwy bez zaangażowania, ciężkiej pracy i pomocy waszych nauczycieli, wychowawców, ale też z waszej  strony  – mówił do młodych ludzi Bogdan Dudek.

Google Photos Refresh Token invalid. Please authenticate from Photonic → Authentication.
Error encountered during authentication:
{
  "error": "invalid_grant",
  "error_description": "Bad Request"
See here for documentation.