WAŻNE INFORMACJE

Poprawkowy egzamin maturalny 2020

Poprawkowy egzamin maturalny – 08.09.2020 godz. 14:00

SalaPrzedmiotZdający
18Język angielskiCieśla Aleksandra
18Język angielskiSzymankowska Wiktoria
18Język angielskiMikołajewska Karolina
18Język angielskiPeregrym Jagoda
18Język angielskiKocyła Magdalena
19Język niemieckiKosiorowska Ewelina
19Język niemieckiKaszubski Aleksander
19Język niemieckiHonczaryk Paulina
19Język niemieckiCholewa Natalia
AulaJęzyk polskiMarciniak Wiktoria
AulaMatematykaGuras Magdalena
AulaMatematykaFluder Weronika
AulaMatematykaGorzelnik Sara
AulaMatematykaMoroch Damian
AulaMatematykaGierczak Sabina
AulaMatematykaChodziak Karolina
AulaMatematykaMajchrzak Mariusz
21MatematykaPrimel Aleksandra
Sala gimnastycznaMatematykaAdamek Eryk
Sala gimnastycznaMatematykaAntosiak Paulina
Sala gimnastycznaMatematykaBadoń Paulina
Sala gimnastycznaMatematykaCymbalak Natalia
Sala gimnastycznaMatematykaDitkowski Marcin
Sala gimnastycznaMatematykaDuda Bartosz
Sala gimnastycznaMatematykaDul Paulina
Sala gimnastycznaMatematykaFrańczak Natalia
Sala gimnastycznaMatematykaGalas Karolina
Sala gimnastycznaMatematykaGazdowicz Weronika
Sala gimnastycznaMatematykaGołek Natalia
Sala gimnastycznaMatematykaGołuńska Kamila
Sala gimnastycznaMatematykaGóral Paulina
Sala gimnastycznaMatematykaJabłońska Paulina
Sala gimnastycznaMatematykaJaraczewski Daniel
Sala gimnastycznaMatematykaKaczanowski Damian
Sala gimnastycznaMatematykaKamosz Oskar
Sala gimnastycznaMatematykaKaszubski Bartosz
Sala gimnastycznaMatematykaKobeluszczyk Martyna
Sala gimnastycznaMatematykaKochman Paulina
Sala gimnastycznaMatematykaKonaniec Żaneta
Sala gimnastycznaMatematykaKowalska Weronika
Sala gimnastycznaMatematykaKról Izabela
Sala gimnastycznaMatematykaKuczyńska Justyna
Sala gimnastycznaMatematykaKulpa Kamila
Sala gimnastycznaMatematykaKurowska Martyna
Sala gimnastycznaMatematykaMaślej Aleksandra
Sala gimnastycznaMatematykaMichalak Ewa
Sala gimnastycznaMatematykaMichalewicz Aleksandra
Sala gimnastycznaMatematykaMinkowski Dominik
Sala gimnastycznaMatematykaMoryń Roksana
Sala gimnastycznaMatematykaMostkowska Wiktoria
Sala gimnastycznaMatematykaOlszewski Arkadiusz
Sala gimnastycznaMatematykaPalma Patrycja
Sala gimnastycznaMatematykaPazdur Katarzyna
Sala gimnastycznaMatematykaPionke Kornelia
Sala gimnastycznaMatematykaPortianko Martyna
Sala gimnastycznaMatematykaPrzybysz Mateusz
Sala gimnastycznaMatematykaRybak Katarzyna
Sala gimnastycznaMatematykaSołtys Magdalena
Sala gimnastycznaMatematykaSwaryczewska Karolina
Sala gimnastycznaMatematykaSzewczyk Kamil
Sala gimnastycznaMatematykaŚcimborska Oliwia
Sala gimnastycznaMatematykaTchorzewska Weronika
Sala gimnastycznaMatematykaWoźniak Dagmara
Sala gimnastycznaMatematykaWyrwas Joanna
Sala gimnastycznaMatematykaZałęcka Żaneta
Sala gimnastycznaMatematykaZarzycka Sylwia
Sala gimnastycznaMatematykaZawada Martyna
Sala gimnastycznaMatematykaŻurowska Klaudia

 

Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej >>> Terminarz matur 2019/2020

previous arrow
next arrow
Slider