Uncategorized

Zebranie z rodzicami

Serdecznie zapraszamy 10 września 2020 o godzinie 17:00

W DNIU 10 WRZEŚNIA 2020 R. (CZWARTEK)

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH PAŃSTWA NA ZEBRANIE Z RODZICAMI,

KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W FORMIE STACJONARNEJ W ZS NR 2 W LUBINIE

O GODZINIE 17.00  ZAPRASZAMY RODZICÓW KLAS PIERWSZYCH,  TRZECICH I CZWARTYCH

O GODZINIE 18.00 ZAPRASZAMY RODZICÓW KLAS DRUGICH

SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI KLAS ODBĘDĄ SIĘ W SALACH lekcyjnych
 ZGODNIE  Z  ZAŁĄCZONYM WYKAZEM

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY PAŃSTWA, ŻE W DNIU 11 WRZEŚNIA 2020 R O GODZINIE 17.00 
W AULI SZKOLNEJ

ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE RADY RODZICÓW  SZKOŁY.

PROSIMY O OBECNOŚĆ JEDNEGO Z PRZEDSTAWICIELI POSZCZEGÓLNYCH KLAS

(PRZEWODNICZĄCEGO RR  LUB INNĄ ODDELEGOWANĄ OSOBĘ).

PROSIMY PAŃSTWA O PRZESTRZEGANIE ZASAD BEZPIECZEŃSTWA ZDROWOTNEGO, ZAŁOŻENIE MASECZEK/PRZYŁBIC  PRZY WEJŚCIU DO BUDYNKU SZKOŁY ORAZ DEZYNFEKCJĘ RĄK, ZACHOWANIE BEZPIECZNEGO DYSTANSU SPOŁECZNEGO

Wykaz sal.
KLASASalaZAWÓD/PROFILWYCHOWAWCA
1AE25Technik ekonomistaJoanna Horodecka-Niećwieja
1AL217Technik logistykAgnieszka Łata
1AP129Technik grafiki i poligrafii cyfrowejMonika Bujak
1HA123Technik hotelarstwaKamila Górska
1AG18Technik żywienia i usług gastronomicznychJustyna Machoń
2AE19Technik ekonomistaJoanna Szponarska
2AG103Technik żywienia i usług gastronomicznychEdyta Dominiczak
2AL132Technik logistykJoanna Knutelska
2CL20Technik logistykAnna Żukrowska-Witek
2HA11Technik hotelarstwa/integracyjnaBeata Hawrysz
2AT119Technik organizacji turystykiEwa Waśniewska
2AP136Technik grafiki i poligrafii cyfrowejIzabela Jakubowska-Szynal
2BE113Technik ekonomistaRadosława Ostrowska
2BG14Technik żywienia i usług gastronomicznychJustyna Budzanowska
2BL111Technik logistykŁukasz Sułkowicz
2HB18Technik hotelarstwaJoanna Gwóźdź
2BT223Technik organizacji turystykiAngelika Kwarcjan
2BP13Technik grafiki i poligrafii cyfrowejElżbieta Kotlińska
3AE204Technik ekonomistaKatarzyna Kruczek
3AG22Technik żywienia i usług gastronomicznych/integracyjnaDorota Wałęcka
3AL11Technik logistykJoanna Tyrpak
3PL137Technik grafiki i poligrafii cyfrowej/ technik logistykInga Kruk
3HT213Technik hotelarstwa/technik obsługi turystycznejJoanna Politowicz
4AE114Technik ekonomistaIlona Gieras-Idczak
4AG222Technik żywienia i usług gastronomicznychMałgorzata Wierzbicka
4AL125Technik logistykDaniel Kozber
4BL105Technik logistykJacek Kazimierczyk
4AT24Technik obsługi turystycznejMariusz Gelczuk
4HA130Technik hotelarstwaMagdalena Ostaszewska-Kozber
1ZMK122KucharzMonika Zielska
3ZK131Kucharz/integracyjnaAgnieszka Sabat-Żełobowska
1A216WojskowaAnna Niziołek
2A32WojskowaRenata Wysoczańska
2B21Rozszerzony język angielskiKazimiera Kukuć
2C29MatematycznaEwa Wiciak
2D225WojskowaKinga Porzycka
2E104Rozszerzony język angielskiVioletta Pajdzik
3A28Rozszerzony język angielskiMarta Dunaj-Stefańska
3B31MundurowaAgnieszka Wichrowska