NAUCZYCIELE

WYKAZ NAUCZYCIELI
W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

LP.NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELAPRZEDMIOT
1.Ajanidis DariuszChemia
2.Borek JolantaBibliotekarz
3.Budzanowska JustynaJęzyk polski
4.Bujak Monika Język angielski
5.Dominiczak EdytaPrzedmioty zawodowe
6.Droździak AgnieszkaJęzyk niemiecki, Język angielski
7.Gelczuk MariuszWychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
8.Gieras - Idczak IlonaJęzyk angielski
9.Górska KamilaPedagog
10.Grodzka JoannaHistoria, geografia
11.Grygorcewicz KrzysztofPrzedmioty zawodowe
12.Gwóźdź JoannaJęzyk angielski
13.Hawrysz BeataPedagog szkolny
14.Horodecka - Niećwieja JoannaPrzedmioty zawodowe
15.Jakubowska – Szynal IzabelaJęzyk niemiecki
16.Jaszczyszyn MariaPrzedmioty zawodowe
17.Jaszek WiesławMatematyka, fizyka, informatyka
18.Józefowski GrzegorzReligia
19.Jurasik JoannaPrzedmioty zawodowe
20.Kaliska-Drozd Magdalena Przedmioty zawodowe
21.Kamiński AndrzejPrzedmioty zawodowe
22.Kazimierczyk JacekWychowanie fizyczne
23.Kaźmierczak BeataMatematyka
24.Knutelska JoannaPrzedmioty zawodowe
25Kotlińska ElżbietaPrzedmioty zawodowe
26.Kozber DanielWychowanie fizyczne
27.Kozłowski ArkadiuszFizyka
28.Kruk IngaJęzyk niemiecki, język angielski
29.Kulesza JoannaPrzedmioty zawodowe
30.Kuśmierek KrzysztofZajęcia praktyczne
31.Kwarcjan AngelikaJęzyk niemiecki, język angielski
32.Lubos JustynaWychowanie fizyczne
33.Łata AgnieszkaMatematyka
34.Machoń JustynaJęzyk niemiecki
35.Madej BarbaraBiologia, przedmioty zawodowe
36.Ks. Maj PawełReligia
37.Mazur AgnieszkaPrzedmioty zawodowe
38.Mazurek EwelinaNauczyciel wspomagający
39.Morawska - Sołtysiak MałgorzataChemia
40.Niziołek AnnaMatematyka
41.Ostaszewska - Kozber MagdalenaJęzyk angielski
42.Pastuch ArturWychowanie fizyczne
43Ostrowska RadosławaJęzyk polski, wiedza o kulturze, wychowanie fizyczne
44.Pechytiak AnnaPlastyka
45.Plust JolantaJęzyka angielski
46.Politowicz JoannaJęzyk niemiecki, przedmioty zawodowe
47.Przygoda JolantaGeografia
48.Sabat-Żełobowska AgnieszkaPedagog szkolny
49.Sawczuk Jacek Wychowanie fizyczne
50.Serwa Wioletta Przedmioty zawodowe
51.Sieniek JoannaJęzyk polski
52.Sułkowicz ŁukaszHistoria, historia i społeczeństwo
53.Szponarska JoannaPrzedmioty zawodowe
54.Szumczyk IwonaMatematyka
55.Tyrpak JoannaPrzedmioty zawodowe
56.Vantsa JanJęzyk angielski
57.Wałecka Dorota Przedmioty zawodowe
58.Waśniewska Ewa Przedmioty zawodowe
59.Wierzbicka MałgorzataPrzedmioty zawodowe
60.Wiśniewska BarbaraPrzedmioty zawodowe
61Wróblewska JoannaJęzyk polski
62.Wydra KamilaJęzyk angielski
63.Wyrzykowski DanielPrzedmioty zawodowe
64.Zielska MonikaJęzyk polski
65Ziemieńczuk Jolanta Język polski
66Zujewicz RenataHistoria, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
67Żukrowska-Witek AnnaPrzedmioty zawodowe