100-LECIE INNE

Pobiegliśmy dla Niepodległej

Uczniowie i nauczyciele – sympatycy porannego biegania – upamiętnili 100-tną rocznicę odzyskania niepodległości na sportowo. W sobotę 10 listopada spotkaliśmy się w Parku Wrocławskim i wraz z członkami Parkrun Lubin uczciliśmy ten niezwykły jubileusz poprzez udział w 5-cio kilometrowym biegu po urokliwych alejkach naszego ZOO.

Szkołę reprezentowali uczniowie: Natalia Olejarnik 4AL, Paulina Kosior 4AE, Dominik Durski 2AL, Radosław Sutor 2AL i Paweł Chodorowski 2AT oraz nauczyciele: Panie Inga Kruk, Agnieszka Droździak, Justyna Lubos, Joanna Tyrpak a także Pan Arkadiusz Kozłowski.

Nasza obecność została zauważona w lubińskiej prasie: 

KLIK >> lubinextra.pl << KLIK

 
Google Photos Refresh Token invalid. Please authenticate from Photonic → Authentication.
Error encountered during authentication:
{
  "error": "invalid_grant",
  "error_description": "Bad Request"
}
See here for documentation.